סלברייט הישראלית מתחילה להיסחר בבורסת נאסדא"ק

לאחר שהשלימה את המיזוג עם חברת הארנק TWC, מתחילה חברת המודיעין הדיגיטלי להיסחר בבורסת נאסדא"ק

יוסי כרמיל, מנכ"ל סלברייט. צילום: שלומי יוסף

סלברייט הישראלית מתחילה להיסחר היום (ג') בבורסת נאסדא"ק לאחר שעשתה קיצור דרך לבורסה באמצעות התמזגות עם חברת הארנק TWC Tech Holdings, שנסחרת בבורסת נאסד"ק תחת הסימול TWCT, ושלפני  כשנה גייסה 600 מיליון דולר. חברות ארנק הן חברות בורסאיות שהוקמו כדי לאפשר לחברות להגיע לבורסה במינימום טרחה ובמהירות מרבית באמצעות מיזוג עם החברה שמבקשת להיסחר בבורסה.

הפרסום על העסקה בין השתיים דווח עוד בחודש אפריל השנה, וב-27 בחודש זה היא אושרה על ידי אסיפת בעלי המניות של TWC. סך התקבולים בעסקה היה כ-370 מיליון דולר. הסכום התקבל מחשבון הנאמנות של חברת הארנק, בניכוי פדיונות והשקעה פרטית (PIPE), עבור רכישת מניות רגילות של סלברייט ישירות מבעלי המניות הקיימים של החברה, ובעיקר בעלי מניות מוקדמים.

צוות הניהול הבכיר של החברה ימשיך להוביל אותה, בראשות המנכ"ל יוסי כרמיל. כיו"ר הדירקטוריון של סלברייט מכהן חיים שני. סלברייט היא חברה ותיקה יחסית, שהוקמה ב-1999, ומספקת פתרונות של מודיעין דיגיטלי. החברה מעסיקה כ-850 עובדים, כ-500 מהם בישראל.

יוסי כרמיל, מנכ"ל סלברייט אמר, "זוהי אבן דרך חשובה שמקדמת את האסטרטגיה שלנו להביא ערך ממשי ללקוחות שלנו בטיוב תהליך החקירות הדיגיטליות. אנחנו נערכים במרץ לקראת מימוש הזדמנויות משמעותיות, שימנפו את מיקומנו כמובילי שוק וירחיבו את יכולותינו, על מנת להמשיך ולספק פתרונות משמעותיים לבסיס הלקוחות הרחב והצומח שלנו. אני מודה ל-TWC על התמיכה והשותפות לאורך התהליך. כחברה ציבורית, אנו מאמינים ביכולתנו לסייע ביצירת עולם בטוח יותר בעזרת אוסף פתרונות ה-DI שלנו והשימוש האתי בהם, ולהציף ערך אמיתי לבעלי המניות שלנו ושאר בעלי העניין בחברה."

אדם קלאמר, מנכ"ל TWC אמר: "הטכנולוגיה של סלברייט מאפשרת ללקוחותיה להגן על הציבור ולשמור על ראיות דיגיטליות ביעילוז ובשקיפות. אנו מאמינים שסלברייט נמצאת במקום משמעותי, שיאפשר לה לנצל את ההזדמנויות שלפניה ולהגדיל את חלקה בשוק הגדול והצומח של DI".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים