תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אמזון הכריזה על מוצרים חדשים ומסקרנים
תנור חכם בשליטת אלקסה. ה-Amazon Smart Oven. צילום: אמזון

אמזון הכריזה על מוצרים חדשים ומסקרנים

החידושים חלים על סדרת רמקולי אקו, על תכונות של אלקסה העוזרת הקולית הפופולרית, וכן כוללים דור חדש של Eero ואפילו יש לחברה תנור חכם חדש שאלקסה יכולה לשלוט בו

מאת 26 בספטמבר 2019, 15:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמזון הכריזה אתמול (ד') על דור חדש של Eero, נתיב רשת אריג מתקדמים, שלפי החברה אמורים לספק כיסוי WiFi לכל הבית באמצעות התקנה מהירה. הדור החדש משלב גם תמיכה רבה יותר בפקודות קוליות, שמאפשרות לשלוט בקלות בתפעול של הרשת האלחוטית, שמתאימה כמובן גם לשימושים במשרדים קטנים. מדובר בדור הראשון של Eero שמושק, מאז שאמזון רכשה את החברה מוקדם יותר השנה.

כאמור, מעבר לחומרה מעודכנת, הנתיב תומכים בפקודות קוליות ייעודיות רבות יותר. כך למשל ניתן יהיה לנתק/לחבר חזרה גישה של אורח ל-WiFi, להשהות חיבור של התקן מסוים לרשת – כולל, לדוגמה, קונוסולות משחק, וכן פקודות שעוזרות לבצע את ההתקנה במהירות.

מה שמפתיע הוא שאמזון החליטה גם לשחרר API המציע את אפשרויות השליטה החדשות, כך שהוא יהיה זמין גם לפתרונות נתיבים ורשת אריג של חברות מתחרות כולל אסוס, TP-Link, לינקסיס ועוד.

חבילה של שלושה התקנים, המבוססת על נתב ראשי ושתי יחידות קצה, אמורה לפי אמזון להציע כיסוי של שטח העומד על כ-460 מטרים מרובעים. התקשורת מבוצעת באמצעות אנטנות התומכות בערוצי 2.4 -5 גיגה-הרץ במקביל, והמערכת כולה תומכת ב-WiFi 802.11ac. יש גם שני חיבורי רשת מקומית לחיבור באמצעות כבלים, ויש גם תמיכה בבלוטות' 5 כדי לאפשר את הגדרת הרשת באמצעות טלפון חכם במהירות.

המחיר של נתב ה-Eero החדש יהיה 99 דולרים, ואילו של חבילה עם שתי יחידות קצה 249 דולרים. ההשקה תהיה קודם כל בארצות הברית אך באמזון מתכוונים להגיע עם המערכת גם לאירופה והלאה.

עסוקה מאוד ב-Echo

אמזון הייתה עסוקה מאוד אתמול בהכרזות, במיוחד עבור מכשירים שמציעים שילוב של העוזרת הווירטואלית אלקסה, וביניהם גם שדרוג והרחבה של קו מוצרי האקו שלה. מעכשיו הוא לא כולל רק רמקולים חכמים מסוגים שונים אלא גם אוזניות, וזו הפעם הראשונה שאמזון נכנסת לתחום של אוזניות אלחוטיות – אלה שמשום מה נוהגים לכנות אותן בשם True Wireless.

אוזניות אלחוטיות חדשות. Echo Buds. צילום: אמזון

אוזניות אלחוטיות חדשות. Echo Buds. צילום: אמזון

לאוזניות החדשות קוראים, איך לא, Echo Buds, והן אמורות לספק זמן עבודה רציף של 5 שעות ועוד שלוש הטענות נוספות מלאות באמצעות מארז הסוללה הנייד שלהן. החברה גם שילבה בהן טכנולוגיית סינון רעשים של חברת בוס, עבור אלו שאוהבים לצאת לפעילות ספורטיבית ולא לשמוע את הסביבה בכלל, אבל הנקודה העיקרית, כאמור, היא האפשרות להשתמש במיקרופונים המוכללים באוזניות כדי לתת הוראות לאלקסה תוך כדי הפעילות כדי שתשלוף מהטלפון את המידע שזקוקים לו ותשמיע אותו – בדיוק ברמקולים של הסדרה. המחיר 129 דולרים.

ואם כבר רמקולים, אמזון הודיעה על השדרוג של Echo ושל אחיו הקטן יותר Echo Dot, אבל מה שהיה מעניין יותר הוא שהיא הציגה רמקול חכם חדש העונה לשם Echo Studio, ושיעלה 200 דולרים. בעצם מדובר ברמקול שמורכב מחמישה רמקולים שמטפלים כל אחד בתחום תדרים מסוים, כדי לספק צליל איכותי לכל אורך התדרים, והוא גם מכיל בפנים מערך מיקרופונים לכוונון מדויק יותר של הצליל המופק ממנו. 

הרמקול תומך בטכנולוגיית Dolby Atmos כדי לספק קול היקפי איכותי יותר, ובנוסף ניתן לחבר שני רמקולים זה לזה, כדי לספק צליל סטריאופוני מלא יותר. יחד עם מזרים המדיה של החברה, 4K Fire Tv, הם יכולים לשמש גם כמערכת קולנוע ביתי מלאה.

Echo Studio. צילום: אמזון

Echo Studio. צילום: אמזון

אלקסה במטבח

ואם זה לא מספיק, אז אמזון הכריזה גם על Smart Oven, שהוא למעשה מיקרוגל מודרני שגם מספק יכולות אפיה וחימום, שבשילוב עם מוצרי ה-Echo של החברה ניתן לתת לו פקודות שונות היישר מפיה של אלקסה, כמו למשל: לחמם מראש, להתחיל או להפסיק את הבישול או לקבל התרעות כששלב החימום המוקדם הסתיים, כמו גם הבישול כולו.

התנור החכם הזה, כפי שמכנה אותה אמזון, תומך ב-30 תכניות בישול מוגדרות מראש – כשבתכניות העתידיות מספיק יהיה לסרוק ברקוד על המזון כדי שהתנור ידע כיצד לבשל אותו, מיוחד במקרה של ארוחות חצי מוכנות. המחיר 249 דולרים.

אמזון הכריזה על מוצרים חדשים ומסקרנים Reviewed by on . אמזון הכריזה אתמול (ד') על דור חדש של Eero, נתיב רשת אריג מתקדמים, שלפי החברה אמורים לספק כיסוי WiFi לכל הבית באמצעות התקנה מהירה. הדור החדש משלב גם תמיכה רבה י אמזון הכריזה אתמול (ד') על דור חדש של Eero, נתיב רשת אריג מתקדמים, שלפי החברה אמורים לספק כיסוי WiFi לכל הבית באמצעות התקנה מהירה. הדור החדש משלב גם תמיכה רבה י Rating: 0

הגיבו