תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » צ'ק פוינט קנתה סטארט-אפ ישראלי בתחומי ה-API ואבטחת יישומי הרשת
מייסדי ForceNock: מימין - ויטאלי ניימן, דותן בר נוי (המנכ"ל) ופאבל בורובסקי. צילום: יח"צ

צ'ק פוינט קנתה סטארט-אפ ישראלי בתחומי ה-API ואבטחת יישומי הרשת

ForceNock הישראלית פיתחה טכנולוגיית אבטחה שמבוססת על למידת מכונה והתנהגות בזמן אמת, ועם הרכישה תחזק את יכולותיה של צ'ק פוינט בתחום הבינה המלאכותית ● סכום העסקה: כמה מיליוני דולרים

מאת 14 בינואר 2019, 16:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

צ'ק פוינט הודיעה היום (ב') כי רכשה את הסטארט-אפ הישראלי ForceNock, על מנת לחזק את היכולות שלה בהגנה בתחום הבינה המלאכותית. סכום הרכישה לא נמסר, אולם לאנשים ומחשבים נודע כי הוא עומד על כמה מיליוני דולרים.

ForceNock היא חברה צעירה וקטנה מבחינת מספר העובדים, שנוסדה ב-2017 על ידי דותן בר נוי, המשמש כמנכ"ל החברה, פאבל בורובסקי ו-ויטאלי ניימן. החברה פיתחה טכנולוגיה מותנית פטנט לאבטחת יישומי ווב וממשקי תכנות יישומים (API). הטכנולוגיה שלה מבוססת על למידת מכונה והתנהגות בזמן אמת. בחברה אומרים כי הטכנולוגיה שלה "משחררת את צוותי אבטחה בחברות מניהול בלתי פוסק של קונפיגורציות וכללים, תוך שמירה על הרף הגבוה ביותר של אבטחה".

החברה היא בוגרת של תכנית אלפא C של TAU Ventures – קרן הון-הסיכון של אוניברסיטת תל אביב, שנתמכת על ידי NEC Corporation of America. כמו כן, היא בוגרת של מעבדות סיגמה תל אביב.

מצ'ק פוינט נמסר שהיא מתכוונת לשלב את הטכנולוגיה של ForceNock בארכיטקטורת ההגנה שלה, Infinity.

ד"ר דורית דור, סמנכ"לית מוצרים, מחקר ופיתוח בצ'ק פוינט, אמרה כי "השימוש הגובר בפלטפורמות השונות – ענן, מובייל, רשתות קצה ומכשירי האינטרנט של הדברים – מחייב טכנולוגיות הגנה מקיפות ופשוטות לתפעול. השילוב של הטכנולוגיה של ForceNock בתוך ארכיטקטורת ה-Infinity שלנו יאפשר לנו להמשיך ולספק את רמת ההגנה הגבוהה ביותר, ויחזק את יכולותינו בתחום הבינה המלאכותית בעולמות הסייבר".

צ'ק פוינט לא ידועה כחברה שמבצעת רכישות רבות. הרכישה האחרונה שעליה הודיעה בוצעה לפני שלושה חודשים, אז היא קנתה את DOME9 הישראלית בסכום גבוה הרבה יותר מהעסקה הנוכחית – יותר מ-150 מיליון דולר. DOME9 מציעה מערכת לגילוי, תיקון ואכיפה אקטיבית של מדיניות אבטחה בענן הציבורי, ואנשיה שולבו בתוך צ'ק פוינט.

צ'ק פוינט קנתה סטארט-אפ ישראלי בתחומי ה-API ואבטחת יישומי הרשת Reviewed by on . צ'ק פוינט הודיעה היום (ב') כי רכשה את הסטארט-אפ הישראלי ForceNock, על מנת לחזק את היכולות שלה בהגנה בתחום הבינה המלאכותית. סכום הרכישה לא נמסר, אולם לאנשים ומחש צ'ק פוינט הודיעה היום (ב') כי רכשה את הסטארט-אפ הישראלי ForceNock, על מנת לחזק את היכולות שלה בהגנה בתחום הבינה המלאכותית. סכום הרכישה לא נמסר, אולם לאנשים ומחש Rating: 0

הגיבו