תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » טוויטר גרמה בטעות ליותר מחצי מיליון אמריקנים לעקוב אחרי [email protected]
ג'ק דורסי, ממייסדי טוויטר ומנכ"ל החברה. צילום: טוויטר

טוויטר גרמה בטעות ליותר מחצי מיליון אמריקנים לעקוב אחרי [email protected]

תקלה ברשת המצייצת גרמה ליותר מ-560 אלף אמריקנים לעקוב אחרי החשבון הנשיאותי מבלי שהם התכוונו לכך ● ג'ק דורסי, מנכ"ל טוויטר: "זו הייתה טעות, היא שלנו, ואנחנו מתנצלים - אין תירוצים"

מאת 23 בינואר 2017, 15:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תקלה בטוויטר (Twitter) גרמה ליותר מ-560 אלף אמריקנים לעקוב אחרי החשבון הנשיאותי, [email protected], מבלי שהם התכוונו לכך, וזאת לאחר שהוא עבר לידי הנשיא ה-45 של ארצות הברית, דונלד טראמפ מיד אחרי ההשבעה.

ההשפעה של התקלה הזו הורגשה בעיקר בקרב משתמשים שבחרו להפסיק לעקוב אחר החשבון הזה עוד בימיו של הנשיא היוצא, ברק אובמה.

האחרים שהושפעו מכך הם אלו שהתחילו לעקוב אחרי #POTYS44, חשבון ששומר כארכיב את כל ההודעות שהועברו בו במשך שמונה שנות כהונתו של הנשיא היוצא, ה-44 במספר.

המטרה הייתה, בכל מה שקשור מצידה של טוויטר לחשבון הזה, שהוא ראשי תיבות של President of the US, לבצע בעצם מעין "איפוס", כדי לא לבלבל בין תגובות חדשות לתגובות ישנות.

"זו הייתה טעות, היא שלנו, ואנחנו מתנצלים. אין תירוצים", אמר מנכ"ל טוויטר ג'ק דורסי, שגם סיפר שיש לחשבון כ-14 מיליון עוקבים. הוא גם סיפר שדבר דומה התרחש גם בקשר לחשבונות @VP, @WhiteHouse ו[email protected]

טוויטר גרמה בטעות ליותר מחצי מיליון אמריקנים לעקוב אחרי [email protected] Reviewed by on . תקלה בטוויטר (Twitter) גרמה ליותר מ-560 אלף אמריקנים לעקוב אחרי החשבון הנשיאותי, [email protected], מבלי שהם התכוונו לכך, וזאת לאחר שהוא עבר לידי הנשיא ה-45 של ארצות הברית תקלה בטוויטר (Twitter) גרמה ליותר מ-560 אלף אמריקנים לעקוב אחרי החשבון הנשיאותי, [email protected], מבלי שהם התכוונו לכך, וזאת לאחר שהוא עבר לידי הנשיא ה-45 של ארצות הברית Rating: 0

הגיבו