תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אזטק הישראלית הקימה חברה בת באיטליה

אזטק הישראלית הקימה חברה בת באיטליה

החברה החדשה, אזטק איטליה, ממוקמת בעיר מילאנו ומשווקת פתרונות SaaS של מיקרוסופט לשוק המקומי ● יואל זלצמן, מנכ"ל ובעלים של אזטק טכנולוגיות: "מדובר בשוק המונה כ-70 מיליון תושבים עם פוטנציאל עסקי אדיר של כ-20 מיליון דולרים בשנה בטווח הקצר"

מאת 9 בנובמבר 2009, 14:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אזטק טכנולוגיות, בבעלות יואל זלצמן ועקיבא טקוזינר, הרחיבה לאחרונה את פעילותה הבינלאומית והקימה חברה בת באיטליה לשיווק רישיונות תוכנה לשוק המקומי. אזטק איטליה (Aztek Italia Srl) תשכיר על בסיס חודשי יישומים של מיקרוסופט (Microsoft) במסגרת תוכנית ה-SPLA (תוכנה כשירות). השירות מיועד בעיקר לספקי אינטרנט, חברות מיקור-חוץ, חברות hosting, בתי תוכנה וחברות online.

לדברי יואל זלצמן, מנכ"ל ובעלים של אזטק טכנולוגיות, "הכניסה לשוק האיטלקי מהווה אתגר גדול עבורנו. אנו בטוחים שהידע הרב שצברנו בארץ ובטורקיה בשיווק  SaaS יסייע לנו להחדיר לשוק האיטלקי פתרונות בנושא רישוי תוכנות גם באיטליה. מדובר בשוק המונה כ-70 מיליון תושבים עם פוטנציאל עסקי אדיר. מדובר בפוטנציאל של כ-20 מיליון דולרים בשנה בטווח הקצר".

זוהי כניסתה השנייה של אזטק לשוק הבינלאומי, לאחר שפתחה סניף בטורקיה בשלהי 2008, בשותפות עם ספק אינטרנט מקומי.

אזטק הישראלית הקימה חברה בת באיטליה Reviewed by on . אזטק טכנולוגיות, בבעלות יואל זלצמן ועקיבא טקוזינר, הרחיבה לאחרונה את פעילותה הבינלאומית והקימה חברה בת באיטליה לשיווק רישיונות תוכנה לשוק המקומי. אזטק איטליה (A אזטק טכנולוגיות, בבעלות יואל זלצמן ועקיבא טקוזינר, הרחיבה לאחרונה את פעילותה הבינלאומית והקימה חברה בת באיטליה לשיווק רישיונות תוכנה לשוק המקומי. אזטק איטליה (A Rating:

הגיבו