תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » עדי וייס מונה לסמנכ"ל ההנדסה בחברת קלארוטי
עדי וייס, סמנכ"ל הנדסה, קלארוטי. צילום: גבע טלמור

עדי וייס מונה לסמנכ"ל ההנדסה בחברת קלארוטי

וייס יהיה אחראי על היצע המוצרים של קלארוטי ועל בנייתו ופיתוחו של צוות הנדסה חדשני ויעיל

מאת 24 בדצמבר 2020, 14:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת קלארוטי (Claroty), הפועלת בשוק אבטחת הסייבר התעשייתי (OT – Operational Technology), הודיעה על מינויו של עדי וייס לסמנכ"ל ההנדסה של החברה.

בתפקידו כסמנכ"ל ההנדסה, וייס יהיה אחראי על היצע המוצרים של קלארוטי ועל בנייתו ופיתוחו של צוות הנדסה חדשני ויעיל. וייס נחשב למנהל מו"פ ותיק עם יותר מ-20 שנות ניסיון בתעשייה. הוא מצטרף לקלארוטי מ-Lusha, שם בנה פלטפורמה שהובילה את החברה לצמיחה מואצת. קודם לכן מילא תפקידים דומים ב-Fornova, ב-Gigya וב-AfterDownload. וייס הוא בעל תואר ראשון בפיזיקה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בפיזיקה ואופטיקה קוונטית מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

לדברי וייס, "בחרתי להצטרף לצוות של אנשי מקצוע מעולים בקלארוטי, כדי שיחד נעזור לארגונים להתמקד בעסקי הליבה שלהם מבלי לוותר על האבטחה. בעולם אבטחת הסייבר כיום, אין זירה מאתגרת או מתגמלת יותר מזו של תשתיות OT, שהסיכונים בה הם כנראה הגבוהים ביותר. אני נרגש להמשיך ולקדם את הפתרון הטכנולוגי הייחודי והמתקדם של קלארוטי לאתרים קריטיים של מפעלים תעשייתיים".

עדי וייס מונה לסמנכ"ל ההנדסה בחברת קלארוטי Reviewed by on . חברת קלארוטי (Claroty), הפועלת בשוק אבטחת הסייבר התעשייתי (OT - Operational Technology), הודיעה על מינויו של עדי וייס לסמנכ"ל ההנדסה של החברה. בתפקידו כסמנכ"ל ה חברת קלארוטי (Claroty), הפועלת בשוק אבטחת הסייבר התעשייתי (OT - Operational Technology), הודיעה על מינויו של עדי וייס לסמנכ"ל ההנדסה של החברה. בתפקידו כסמנכ"ל ה Rating: 0

הגיבו