תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ישיבה ראשונה של הוועדה המייעצת של סייבונט

דיילי ציפי


ישיבה ראשונה של הוועדה המייעצת של סייבונט

מאת 16 בנובמבר 2020, 10:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת הסטארט-אפ סייבונט (Cybonet) כינסה לישיבה ראשונה וחגיגית במשרדיה את הוועדה המייעצת שלה (Advisory Board), בהתאם למגבלות משרד הבריאות.

עם חבריה נמנים הרמטכ"ל לשעבר, דן חלוץ; פרופ' שרית קראוס, מומחית בתחום הבינה המלאכותית (AI); מושיק עמיאל, לשעבר ראש אגף טכנולוגיות במוסד; חזי כאלו, מנכ"ל בנק ישראל היוצא ואורנה מינץ דב, לשעבר מנכ"לית Intellinx, אשר צלחה בעבר אקזיט במסלול דומה בתחום טכנולוגיית סייבר.

עם משקיעיה הראשונים של החברה נמנים, בין היתר, את רוני צארום, יו"ר עמותת יוניסטרים ובעל השליטה בחברת אספן גרופ, הנסחרת בבורסת ת"א.

סייבונט, הממוקמת בישראל ואשר פעילה כיום ב-60 מדינות, מפתחת פתרון אבטחת מידע חדשני (Cybowall) באמצעות פלטפורמה טכנולוגית מרכזית אחת, המגינה על תעבורת הרשת בחברות.

מימין: חזי כאלו, מנכ"ל בנק ישראל היוצא, צחי רייכנשטיין, מנכ"ל Cybonet ודן חלוץ, הרמטכ"ל לשעבר. צילום: ניר סלקמן

מימין: חזי כאלו, מנכ"ל בנק ישראל היוצא, צחי רייכנשטיין, מנכ"ל Cybonet ודן חלוץ, הרמטכ"ל לשעבר. צילום: ניר סלקמן

מנכ"ל החברה, צחי רייכנשטיין, בירך והודה לנוכחים וציין, כי "המוצר המפותח בחברה מבוסס על טכנולוגיה ייעודית בתחום הגנת הסייבר ואבטחת המידע במטרה להגן על חברות וארגונים בכל הרבדים של התקפות סייבר. זאת, בין היתר, גם מפני שעובדים רבים עובדים כיום מהבית, דבר הגורם לחשיפה וחדירה גדולה יותר לרשת הארגונית ולאירועי אבטחת מידע. הפתרון המפותח בחברה אף מאפשר לשלב שירות SOC משלים, שיאפשר לחברות פתרון טכנולוגי ייחודי מקצה לקצה, אשר ביכולתו לאתר נקודות תורפה ולטפל באירועי הגנת סייבר בפלטפורמה ניהולית אחת".

ישיבה ראשונה של הוועדה המייעצת של סייבונט Reviewed by on . חברת הסטארט-אפ סייבונט (Cybonet) כינסה לישיבה ראשונה וחגיגית במשרדיה את הוועדה המייעצת שלה (Advisory Board), בהתאם למגבלות משרד הבריאות. עם חבריה נמנים הרמטכ"ל חברת הסטארט-אפ סייבונט (Cybonet) כינסה לישיבה ראשונה וחגיגית במשרדיה את הוועדה המייעצת שלה (Advisory Board), בהתאם למגבלות משרד הבריאות. עם חבריה נמנים הרמטכ"ל Rating: 0

הגיבו