תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » חגיגת בר מצווה מרגשת במיוחד – חלק א'

דיילי ציפי


חגיגת בר מצווה מרגשת במיוחד – חלק א'

מאת 28 במאי 2017, 15:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפני ימים אחדים התקיים בספארי טקס חגיגת בר מצווה לכ-150 ילדים עם עיוורון ולקויי ראייה, ילדים להורים לקויי ראייה ואחים לילדים לקויי ראייה, במסגרת פרויקט גשר של אור. הטקס התקיים בשיתוף המרכז לעיוור בישראל, אופק לילדינו, השירות לעיוור, הספרייה המרכזית לעיוורים ועמותות נוספות.

קרוב ל-1,000 אנשים לקחו חלק באירוע, בהם בני משפחה, חיילים, מלווים ומתנדבי גשר של אור.

"זוהי ההזדמנות שלנו לשמח ליום אחד כ-150 ילדים לקויי ראייה, או קרובים של לקויי ראייה", הסביר ג'וני ירום, נשיא גשר של אור. "לשמחתנו, אנחנו זוכים להיענות אדירה של מאות אנשים לקחת חלק באירוע ולשמח את הילדים, וזה פשוט מחמם את הלב".

האירוע כלל סיורים בספארי, הופעות מוזיקליות של ארז גל-אור – אמן עם עיוורון, ושל כוכבת הילדים נועה קירל, וטקס ממלכתי בנוכחות כל הילדים ובני משפחותיהם. בין הילדים הוגרל שבוע חופשה באירופה, בכיסוי הוצאות מלא לזוכה ולבן משפחה נלווה, וחולקו לכל חתני וכלות השמחה תעודות הוקרה אישיות וחבילות שי עם מתנות יקרות ערך, בשווי של יותר מ-1,500 שקלים לכל חוגג.

פרויקט גשר של אור מתקיים זה 17 שנים כיוזמה משותפת של יחידות צבאיות (אותה הוביל אל"מ מיל' רונן זרצקי, אז מפקד ממכ"א), אנשי היי-טק בכירים (אותם מוביל לייזי אורן, נשיא מטריקס) ומרכזי עיוורים ברחבי הארץ. הפרויקט פועל לקידום רווחתם של אנשים עם עיוורון ולקויות ראייה בישראל ומבוסס על מתנדבים בלבד.

כמה מהחברות המובילות במשק תורמות לגשר של אור, ביניהן בנק הפועלים, בנק דיסקונט, הבנק הבינלאומי, הראל, מגדל, מטריקס, ישראכרט, דלק, IBI, מבטח-סימון, ביטוח ישיר, סופר פארם, ארנסט אנד יאנג (E&Y), לוג-און, יעל, י.א. מיטווך ובניו, סאפיינס, One1 ,SQLink, איטרניטי, אולימפוס, בזק, מיטב דש, ילין-לפידות, בנק איגוד, בנק מזרחי-טפחות, אל על והדקה ה-90.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

גשר של אור - פרויקט מרגש, טקס מרגש ותרומות מרגשות של חברות מהבולטות במשק. צילום: מיכל סלע

גשר של אור – פרויקט מרגש, טקס מרגש ותרומות מרגשות של חברות מהבולטות במשק. צילום: מיכל סלע

בשורה העליונה: מימין - אופיר חזות מיעל; מני נחמני מקיבוץ יקום; גילי שלזינגר-מורן מ-One1; אור-לי עפרי מישראכרט; ד"ר אילנה גלייטמן, מנהלת השירות לעיוור במשרד הרווחה; רונן זרצקי; איתמר גוטהרץ מהתעשייה האווירית ולייזי אורן, נשיא מטריקס. בשורה התחתונה: מימין - ג'וני ירום, נשיא גשר של אור; יוסי שושן מישראכרט; אלי שרוני מעמותת פעול"ה; ואוריאל בן דוד מקרדיט-גארד. צילום: מיכל סלע

בשורה העליונה: מימין – אופיר חזות מיעל; מני נחמני מקיבוץ יקום; גילי שלזינגר-מורן מ-One1; אור-לי עפרי מישראכרט; ד"ר אילנה גלייטמן, מנהלת השירות לעיוור במשרד הרווחה; רונן זרצקי; איתמר גוטהרץ מהתעשייה האווירית ולייזי אורן, נשיא מטריקס. בשורה התחתונה: מימין – ג'וני ירום, נשיא גשר של אור; יוסי שושן מישראכרט; אלי שרוני מעמותת פעול"ה; ואוריאל בן דוד מקרדיט-גארד. צילום: מיכל סלע

מימין: אוריאל, איתמר, אור-לי, ג'וני ולייזי. צילום: מיכל סלע

מימין: אוריאל, איתמר, אור-לי, ג'וני ולייזי. צילום: מיכל סלע

לייזי אורן ושרה, רעייתו. צילום: מיכל סלע

לייזי אורן ושרה, רעייתו. צילום: מיכל סלע

רכיבה על אופני טנדם. צילום: מיכל סלע

רכיבה על אופני טנדם. צילום: מיכל סלע

יד ביד. צילום: מיכל סלע

יד ביד. צילום: מיכל סלע

חלק ב' יפורסם מחר.

חגיגת בר מצווה מרגשת במיוחד – חלק א' Reviewed by on . לפני ימים אחדים התקיים בספארי טקס חגיגת בר מצווה לכ-150 ילדים עם עיוורון ולקויי ראייה, ילדים להורים לקויי ראייה ואחים לילדים לקויי ראייה, במסגרת פרויקט גשר של א לפני ימים אחדים התקיים בספארי טקס חגיגת בר מצווה לכ-150 ילדים עם עיוורון ולקויי ראייה, ילדים להורים לקויי ראייה ואחים לילדים לקויי ראייה, במסגרת פרויקט גשר של א Rating: 0

הגיבו