תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » רוקדים ויוזמים: מסיבת הקיץ השנתית של סטארט-אפ גריינד

דיילי ציפי


רוקדים ויוזמים: מסיבת הקיץ השנתית של סטארט-אפ גריינד

מאת 27 ביולי 2021, 13:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מסיבת הקיץ השנתית של ארגון סטארט-אפ גריינד (Startup Grind) – קהילת הסטארט-אפים הגדולה בעולם – משכה אליה יזמים ישראלים רבים, שהגיעו כדי להיפגש, לרקוד באוויר הפתוח, ובעיקר לחזק את הנטוורקינג (מערכות הקשרים) שלהם עם השותפים או המשקיעים הבאים.

בין הדוברים שעלו לברך את ההיי-טקיסטים היו עומר כילף, מנכ"ל ומייסד אינוויז (Innoviz), חברת האוטו-טק הישראלית שנסחרת בנאסד"ק, ואסף סובול, סמנכ"ל ענן בחברת אורקל ישראל, ושגריר של Oracle for Startups – תכנית הסטארט-אפים הגלובלית של אורקל בארץ.

אסף סיפר לקהל, שהענן (הדטה סנטר) הישראלי של אורקל ייפתח בקרוב בירושלים, והזמין את היזמים הישראלים לנסות את רמת הביצועים הגבוהה שלו, שתתמוך בחדשנות שהם מייצרים מבלי להתפשר על אבטחה.

שחר מטורין, מנהל סטארט-אפ גריינד בישראל, ובעצמו יזם ומנכ"ל של הסטארט-אפ קראמביז (Crumbiz), הזכיר לכל המשתתפים שחשוב שיצאו מהמסיבה אחרי שהכירו לפחות חבר.ה אחד.ת חדש.ה, שיהיו השותף או המשקיע, או החיבור הטכנולוגי החדש שלהם. הוא גם הזמין את היזמים להתנסות באפליקציה של קראמביז, שמנהלת וממנפת רשתות קשרים עסקיים.

קהילת סטארט-אפ גריינד מונה יותר מ-3.5 מיליון חברים, מתוכם כ-2 מיליון יזמים ב-600 ערים וב-125 מדינות.

מסיבות הקהילה מניבות מדי שנה עשרות חיבורים – שותפים חדשים, משקיעים, וחיבורים טכנולוגיים. המסיבה בתל-אביב נחשבת לאחת הטובות של הקהילה.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה

בתמונה מימין: אסף סובול, סמנכ"ל ענן אורקל ישראל, עומר כילף, מייסד ומנכ"ל אינוביז, שחר מטורין, מנהל סטארט-אפ גריינד בישראל ומנכ"ל קראמביז, וטלי פורת קפלן, מנהלת שיווק Oracle for Startups בישראל. צילום: שני כהן

בתמונה מימין: אסף סובול, סמנכ"ל ענן אורקל ישראל, עומר כילף, מייסד ומנכ"ל אינוביז, שחר מטורין, מנהל סטארט-אפ גריינד בישראל ומנכ"ל קראמביז, וטלי פורת קפלן, מנהלת שיווק Oracle for Startups בישראל. צילום: שני כהן

רוקדים ויוזמים: מסיבת הקיץ השנתית של סטארט-אפ גריינד Reviewed by on . מסיבת הקיץ השנתית של ארגון סטארט-אפ גריינד (Startup Grind) - קהילת הסטארט-אפים הגדולה בעולם - משכה אליה יזמים ישראלים רבים, שהגיעו כדי להיפגש, לרקוד באוויר הפתו מסיבת הקיץ השנתית של ארגון סטארט-אפ גריינד (Startup Grind) - קהילת הסטארט-אפים הגדולה בעולם - משכה אליה יזמים ישראלים רבים, שהגיעו כדי להיפגש, לרקוד באוויר הפתו Rating: 0

הגיבו