תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אלי לילי ישראל חנכה את משרדיה החדשים ברעננה

דיילי ציפי


אלי לילי ישראל חנכה את משרדיה החדשים ברעננה

מאת 10 באפריל 2016, 11:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אלי לילי ישראל, השלוחה המקומית של חברת התרופות הבינלאומית, חנכה באחרונה את משרדיה החדשים בקריית אתגרים ברעננה.

משרדי החברה, ברחוב השיזף 4 בעיר, נחנכו באירוע חגיגי במעמד ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, מנכ"ל החברה, דוד גל, וראש מנהלת עסקים רעננה, רואי דינוביץ', ובהשתתפות עובדי החברה.

עם המעבר לרעננה, הרחיבה החברה את משרדיה למבנה חדיש, לרווחתם של העובדים.

בכך מצטרפת אלי לילי לשורה ארוכה של חברות שבחרו לבסס פעילותן בקריית אתגרים ברעננה, בהן טבע, אלביט, סאפ (SAP) ומיקרוסופט (Microsoft). זאת לצד בית החולים אסותא שיושק שם בקרוב ומלון חדש שנבנה במקום. מעיריית רעננה נמסר כי חברות אלה מקבלות סל שירותים וליווי של מנהלת העסקים רעננה בהתאמה לצרכיהן.

בילסקי אמר בטקס חנוכת המשרד החדש כי "רעננה גאה ושמחה להוות אכסניה לפעילות אלי לילי, כחברה שבפעילותה בתחום הפארמה תורמת תרומה ישירה למדע ולפיתוח תרופות חיוניות לבריאות של כולנו. עיריית רעננה תשמח לעמוד לרשות החברה בכל נושא, להבטחת קליטה מוצלחת בעיר".

גל ציין כי "עיריית רעננה סייעה לנו ותמכה בנו לכל אורך שלבי המעבר. נמשיך לפעול למען פיתוח הדור הבא של התרופות בתחומים שונים, ואני בטוח שסביבת העבודה החדשה תתרום להפריית הידע ולמינוף העשייה שלנו".

מימין: דוד גל, מנכ"ל אלי לילי ישראל, וזאב ביילסקי, ראש עיריית רעננה

מימין: דוד גל, מנכ"ל אלי לילי ישראל, וזאב ביילסקי, ראש עיריית רעננה

אלי לילי ישראל חנכה את משרדיה החדשים ברעננה Reviewed by on . אלי לילי ישראל, השלוחה המקומית של חברת התרופות הבינלאומית, חנכה באחרונה את משרדיה החדשים בקריית אתגרים ברעננה. משרדי החברה, ברחוב השיזף 4 בעיר, נחנכו באירוע חגי אלי לילי ישראל, השלוחה המקומית של חברת התרופות הבינלאומית, חנכה באחרונה את משרדיה החדשים בקריית אתגרים ברעננה. משרדי החברה, ברחוב השיזף 4 בעיר, נחנכו באירוע חגי Rating: 0

תגובות (2)

 • Avatar

  חביב בן-נון

  שלום מאחר ואני מזריק אינסולין ישנה תופעה מוזרה כשאני משתמש בעט חדש ולאחר מספר פעמים שאני מזריק יש מצב שבאמצע הכמות לא ניתן להמשיך בשימוש האינסולין פשוט לא ניתן לסובב את המדיד הסיבה המדיד נעצר וזה קרה לי שלוש פעמים עד שנאלץ להחליף עט חדש .
  אשמח לקבל תגובה …..
  סוג התרופה בסגלר100 יחידות תמיסה להזרקה בעט מוכן לשימוש

 • Avatar

  ל.א.

  מזל טוב על המעבר לרעננה…

  אין בשום מקום ברשת אימייל לפניות הציבור/שירות לקוחות – אנחנו בשנת 2021 – כדאי שתתקדמו…

  שלא לדבר על ווטסאפ לשירות לקוחות….

הגיבו