תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » כבוד למצטייני המחשוב! – חלק ב'

דיילי ציפי


כבוד למצטייני המחשוב! – חלק ב'

מאת 21 בדצמבר 2015, 14:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אולם האירועים לאגו שקק באחרונה מאות בכירים, מומחים ומצטיינים בתחומי ההיי-טק השונים. כולם הגיעו לראשון לציון על מנת להשתתף בטקס מצטייני המחשוב IT Awards 2015 של אנשים ומחשבים – חלקם כדי לקבל את התארים והאחרים כדי לתת להם את הכבוד הראוי.

באותו מעמד חגיגי חולקו אותות הצטיינות לגופים בכירים ומובילים במשק – מחברות במגזר הפרטי ועד לגופים ממשלתיים וביטחוניים, בהם השב"כ. בזה אחר זה, עלו נציגי הגופים השונים לבימה נרגשים וקיבלו את הפרסים.

בכירים במגזר הציבורי כראש השב"כ, יורם כהן, בהופעה פומבית נדירה, ויו"ר הרשות לניירות ערך, פרופ' שמואל האוזר, דיברו על החשיבות והתרומה של הטכנולוגיה לחיינו, כולל לשמירה עליהם.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם רשמים ותמונות למזכרת.

בנק לאומי קטף השנה את גביע אלוף האלופים בתחרות, לאחר שהפרויקטים שלו זכו בציונים הממוצעים הגבוהים ביותר. בתמונה: איתן דן, מנהל בכיר באגף התקשוב של בנק לאומי, אותו מוביל דן ירושלמי, מקבל את הגביע בשם הבנק.

האירוע כלל גם תצוגות של החברות הספקיות, העובדות עם הענף והיו שותפות לזכייה של הארגונים בפרויקטים השונים. בתמונה: הביתן של One1.

מימין: מאיר גבעון, מנכ"ל GIV Solutions, ומנמ"ר עיריית נתניה, ירון ריבו.

בביתן של אוויה (Avaya) הוצגו פתרונות התקשורת והטלפוניה חובקי העולם שלה, שמסייעים למימוש פרויקטים ולהצלחתם בארגונים.

EMC הציגה באירוע את החידושים האחרונים בעולם ניהול המידע בעידן הענן, המעבר לדיגיטל והרשתות החברתיות.

המשך יבוא…

לחלק א' לחצו כאן.

כבוד למצטייני המחשוב! – חלק ב' Reviewed by on . אולם האירועים לאגו שקק באחרונה מאות בכירים, מומחים ומצטיינים בתחומי ההיי-טק השונים. כולם הגיעו לראשון לציון על מנת להשתתף בטקס מצטייני המחשוב IT Awards 2015 של אולם האירועים לאגו שקק באחרונה מאות בכירים, מומחים ומצטיינים בתחומי ההיי-טק השונים. כולם הגיעו לראשון לציון על מנת להשתתף בטקס מצטייני המחשוב IT Awards 2015 של Rating: 0

הגיבו