תוכן פרסומי
ראשי » כללי » Integrity Software מונתה לשותף Premier של מק'אפי בישראל בתחום Database Security

תוכן שיווקי


Integrity Software מונתה לשותף Premier של מק'אפי בישראל בתחום Database Security

פורסם ב-22 בפברואר 2012
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת Integrity Software (אינטגריטי תוכנה) מונתה על ידי חברת Mcafee לשותפה מסוג Premier למכירה והטמעה של מערכות Database Security בשוק הישראלי. מוצרי Mcafee בתחום הגנה על בסיסי נתונים מבוססים על רכישתה של חברת Sentrigo הישראלית לפני כשנה ונמצאים בשימוש של עשרות לקוחות בישראל ממגזרים שונים וביניהם מגזר הביטחון, הטלקום והפיננסים.

חברת Integrity Software עוסקת בכל תהליך המכירה וההטמעה של מערכות אבטחת מידע של Mcafee DB Activity Monitoring ולאחרונה אף הקימה צוות מומחים ייעודי לתחום הזה בעקבות התגברות המתקפות על נתונים רגישים כגון טבלאות מידע של פרטי כרטיסי אשראי, פרטים חסויים של לקוחות או שכר עובדים.

רון קופר, CTO של אינטגריטי תוכנה, מדווח על התעניינות גוברת והולכת במערכות הגנה פנימיות: "ארגונים היום מודעים לכך שלא מספיקה רק אבטחה מסוג FireWall או מניעת דלף מידע, אלא דרושה הגנה אמיתית על נכסי הארגון הנמצאים בבסיסי הנתונים. אנו מספקים הגנה מעולה לבסיסי נתונים מסוג אורקל או מיקרוסופט וזאת על ידי שימוש קל ופשוט במוצר המבוסס על טהרת התוכנה. כיום אנו תומכים במגוון לקוחות ממגזרים שונים כגון פלאפון, ביטוח אליהו, עיריית תל אביב, הכשרת הישוב ועוד. לאחרונה החלנו במתן שרות הגנה על בסיסי נתונים גם במודל של שירות חודשי ללקוחות על מנת לאפשר גם לגופי SMB להיעזר בטכנולוגיה זו להגנה וניטור של מידע רגיש".

אודות Integrity Software
חברת Integrity Software (אינטגריטי תוכנה) מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים המסופקים על ידי החברה הינם בתחומים: אבטחת מידע, וירטואליזציה של תחנות קצה, תשתיות תוכנה, פתרונות ענן (SaaS), ניהול תוכן ותהליכים עסקיים.

לפרטים נוספים: אתר Integrity Software, ליפז רוטר, טלפון: 03-6038998, 052-8345107

Integrity Software מונתה לשותף Premier של מק'אפי בישראל בתחום Database Security Reviewed by on . חברת Integrity Software (אינטגריטי תוכנה) מונתה על ידי חברת Mcafee לשותפה מסוג Premier למכירה והטמעה של מערכות Database Security בשוק הישראלי. מוצרי Mcafee בתחו חברת Integrity Software (אינטגריטי תוכנה) מונתה על ידי חברת Mcafee לשותפה מסוג Premier למכירה והטמעה של מערכות Database Security בשוק הישראלי. מוצרי Mcafee בתחו Rating:

הגיבו