תוכן פרסומי
ראשי » כללי » קבוצת הדטה סנטר של לנובו משיקה פתרונות לחידוש ה-IT הארגוני

תוכן שיווקי


קבוצת הדטה סנטר של לנובו

קבוצת הדטה סנטר של לנובו משיקה פתרונות לחידוש ה-IT הארגוני

פורסם ב-13 בספטמבר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצת הדטה סנטר של לנובו (Lenovo) משיקה תוכנית OEM On Demand, המספקת פתרונות לחידוש תשתית ה-IT.

התוכנית מאפשרת לשותפי ISV להציע לשוק פתרונות משולבים ושלמים של תשתיות IT באמצעות המותגים שאליהם הם מתייחסים. לנובו מספקת את פלטפורמת ThinkSystem הפתוחה, האמינה והמאובטחת, יחד עם המומחיות העמוקה בעולמות ההנדסה, הייצור ושרשרת האספקה, כדי לשלב ולספק את הפתרונות הללו לטובת ה-ISV.

לנובו מכריזה, בשיתוף עם דיאמנטי, על הפתרון החדש Diamanti SR630, שמופעל באמצעות שרתי ה-ThinkSystem. דיאמנטי מתמחה בפריסות קוברנטיס מהירות ומאפשרת לארגונים להריץ יישומי קונטיינרים בסביבות ענן היברידיות.

Diamanti SR630 מאפשר ללקוחות לפרוס במהירות פתרון קונטיינר וקוברנטיס מלא על ידי שילוב של מחשוב ברמת ביצועים גבוהה, רשתות Plug-and-play, אחסון תמידי,Docker וקוברנטיס לכדי פתרון Full Stack מלא ורב עוצמה.

ה-Diamanti SR630 של לנובו ודיאמנטי. מקור: יח"צ

ה-Diamanti SR630 של לנובו ודיאמנטי. מקור: יח"צ

ה-Diamanti SR630 כולל:

  • יכולות בקרת משאבים משופרות באמצעות תצורת קונטיינר מפורטת של מדיניות שירות איכותית עבור משאבי מחשוב, רשת ואחסון, עם הסכמי רמת שירות מובטחים ליישומים.
  • אפשור פעולות מופשטות באמצעות פאנל יחיד לניהול אשכולות קוברנטיס מרובים, כדי שעסקים יוכלו להתמקד בפריסת יישומים מודרניים ברחבי תשתית ענן מקומית והיברידית.
  • לקוחות יכולים להשיג ביצוע שיפורים של עד פי 30 עבור יישומי קלט/פלט אינטנסיביים ויותר מ-95% ממשאבי המחשוב עבור היישומים, תוך קיצוץ של 70% בטביעת הרגל הכוללת של הדטה סנטר. זאת, בזכות השימוש במספר מופחת של שרתים כדי להשיג את אותה רמת ביצועים – מה שמוביל להפחתת סך עלות הבעלות הכוללת.
  • הפתרון זמין כבר כעת.
קבוצת הדטה סנטר של לנובו משיקה פתרונות לחידוש ה-IT הארגוני Reviewed by on . קבוצת הדטה סנטר של לנובו (Lenovo) משיקה תוכנית OEM On Demand, המספקת פתרונות לחידוש תשתית ה-IT. התוכנית מאפשרת לשותפי ISV להציע לשוק פתרונות משולבים ושלמים של ת קבוצת הדטה סנטר של לנובו (Lenovo) משיקה תוכנית OEM On Demand, המספקת פתרונות לחידוש תשתית ה-IT. התוכנית מאפשרת לשותפי ISV להציע לשוק פתרונות משולבים ושלמים של ת Rating: 0

הגיבו