תוכן פרסומי
ראשי » כללי » Voicenter משיקה מערכת טלפונית לניהול מטה בחירות

תוכן שיווקי


גולן אשטן, מנכ"ל וויסנטר. צילום: עדי זלק וינר

Voicenter משיקה מערכת טלפונית לניהול מטה בחירות

המערכת מיועדת למגזר הפוליטי הארצי והמוניציפלי

פורסם ב-7 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Voicenter משיקה מערכת טלפונית לניהול מטה בחירות שמיועדת למגזר הפוליטי הארצי והמוניציפלי.

המערכת מיועדת לנהל את המערך הטכני, הלוגיסטי והתקשורתי של מטה המפלגה, ומעניקה למנהל המטה שליטה ובקרה מלאות על תפקוד וביצועי האנשים בשטח. בנוסף, היא מאפשרת את ניהול התקשורת עם מערך הבוחרים והמתפקדים, ואת הפעילות ביום הבחירות עצמו. השירות כולל סקרים וחיוג אוטומטי להנעת הבוחרים להגיע לקלפיות ולבחור.

גולן אשטן, מנכ"ל Voicenter, מסר כי "המערכת הותאמה לצרכיהם של מטות בחירות בארץ ובעולם, תוך מתן דגש על התאמה למבנה המפלגה ואופן פעילותה. היא מספקת פתרון תקשורת הן לפעילות הטלפונית במטה המפלגה עצמו, והן לפעילים ולמתנדבים הנמצאים בשטח. המערכת מאפשרת למטה הבחירות לתקשר עם כל בוחר באופן אישי ולחזק את הקשר האישי בינו לבין המפלגה, מחזקת את זיקתו אליה ומבטיחה הצלחה של המטה בהנעת בוחריו בקלפי".

המערכת ניתנת לתפעול מכל מקום בעולם והיא מסוגלת לנהל ולתמוך בעומסים גבוהים, כולל הוצאת עשרות אלפי שיחות בו זמנית, וכוללת משלוח של הודעות קוליות, הודעות SMS וסקרים קוליים.

Voicenter משיקה מערכת טלפונית לניהול מטה בחירות Reviewed by on . Voicenter משיקה מערכת טלפונית לניהול מטה בחירות שמיועדת למגזר הפוליטי הארצי והמוניציפלי. המערכת מיועדת לנהל את המערך הטכני, הלוגיסטי והתקשורתי של מטה המפלגה, ומ Voicenter משיקה מערכת טלפונית לניהול מטה בחירות שמיועדת למגזר הפוליטי הארצי והמוניציפלי. המערכת מיועדת לנהל את המערך הטכני, הלוגיסטי והתקשורתי של מטה המפלגה, ומ Rating: 0

הגיבו