תוכן שיווקי

HOT mobile נכנסת לעולם ה-IOT: משיקה מערכת Connectivity

המערכת מאפשרת לעסקים לנהל פתרונות אינטרנט של הדברים בצורה יעילה וחסכונית ● במהלך 2019 תרחיב החברה את פעילותה בתחום זה

23/01/2019 16:46
HOT Mobile

HOT mobile הודיעה היום (ד') על השקת מערכת IOT Connectivity, המציעה מענה מתקדם וחדשני לאתגרי העתיד של העסקים בתחום האינטרנט של הדברים. המערכת הינה פלטפורמה עם יכולות שירות עצמי, המאפשרת חיבור של כרטיס SIM למוצרים המותאמים ל-IOT, וכך יכול הלקוח לשלוט ולנהל פריסות גדולות, ניתוח שימושים, פעולות הקצאה אוטומטיות, שירותים מבוססי מקום ועוד.

המערכת מבוססת על שרותי ענן פרטי מאובטח ומאפשרת פתרון רב מנויים, שמשתלב כחלק מהפתרונות העסקיים של HOT mobile. היא מאפשרת לארגונים המפעילים פתרונות בעולמות האינטרנט של הדברים יכולת ניהול סימים במגוון מסלולים רחב, על פי בחירת הלקוח, ליצירת חיסכון מקסימלי לצרכיו המשתנים, או מסלולי סימים המאפשרים אופטימיזציה בצריכת המידע.

המערכת, שפותחה בשיתוף EyesOnT, מגדירה טכנולוגיות גישה ייעודיות המספקות מענה לאתגרים הבאים בעולמות האינטרנט של הדברים ומאפשרות:

  • גמישות מקסימלית בניהול הסימים.
  • ביצוע קל של פעולות חיבור, ניתוק או השהייה של סימים.
  • שינוי חבילות מבין מגוון חבילות קיימות.
  • דו"חות בחיתוכים שונים.
  • יכולת קבלת התראות על חריגות גלישה.

מ-HOT mobile נמסר: "HOT mobile הינה מחוללת התחרות האמיתית בשוק הסלולר במשך השנים האחרונות, ואנחנו מתכננים לייצר מהפכה גם בעולם האינטרנט של הדברים. שמנו לנו למטרה להציע ללקוחותינו מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, בכדי לאפשר להם את חוויית השימוש הטובה ביותר ברשת הסלולרית".

אירועים קרובים