תוכן שיווקי

שנה וחצי לאחר שהוקמה: Cymulate נכנסה ל-Cool Vendor של גרטנר

עד כה הצליחה Cymulate, הפועלת בשוק של 20 מיליארד דולר, לגייס הון מקרן ההשקעות ססקואנה והאנג'ל אייל גרונר, ומעל 100 לקוחות ברחבי העולם

08/05/2018 09:55
אייל וקסמן ואביחי בן יוסף, מייסדי סימולייט. צילום: אורי חבושי

כבכל שנה מוציאה ענקית המחקר גרטנר (Gartner) את דירוג החברות הנחשבות פורצות דרך וחדשניות בכללן בקטגוריית Cool Vendor הנחשבת ליוקרתית במיוחד.

במסגרת הדירוג שהתפרסם במהלך סוף השבוע, נבחרה חברת הסטארט-אפ הישראלית Cymulate – Breach & Attack Simulation, המפתחת טכנולוגיה חדשנית לביצוע בדיקות חדירה של מערך הגנת הסייבר הארגוני והבטחת החוסן העסקי. שווי השוק שבו פועלת Cymulate מוערך בכ-20 מיליארד דולר.

כדאי להזכיר שבעבר חברות כגון מובילאיי (Mobileye) ו-Waze הוכרזו כ-Cool Vendor.

הטכנולוגיה מבוססת הענן של Cymulate מאפשרת לארגון לבצע סימולציית מתקפות סייבר באופן אוטומטי ונרחב ובכך לנטר באופן רציף ומיידי איומים ופרצות העלולות לסכן את ההגנה על נכסי המידע שלו. וזאת בניגוד לבדיקות חדירה שמבוצעות אחת למספר חודשים באמצעות חוקרים חיצוניים המשאירים פער מהותי בין בדיקה לבדיקה.

ערך מוסף בטכנולוגיה של Cymulate הוא בבקרה הרציפה על יעילות כלי ההגנה שהארגון הטמיע ובאפשרות לשיפור הגדרות השימוש בהן בהתאם לצרכי הארגון כפי שעולים מבדיקות האיומים שמבצעת הפלטפורמה.

Cymulate

Cymulate

הטכנולוגיה של Cymulate קוראת תיגר על העולם הישן על ידי אוטומציה וייעול של תהליכי בדיקה רבים ומסורבלים, בהם ארגונים משתמשים בחברות ייעוץ לטובת ביצוע סקרי סיכונים ומבדקי חדירה.

לדברי אייל וקסמן, מנכ"ל ושותף מייסד Cymulate, "אנחנו פועלים בשוק מאוד מאתגר ובתוך שנה וחצי בלבד הצלחנו לגייס מעל 100 לקוחות בארץ ובעולם המשתמשים בטכנולוגיה שלנו באופן קבוע ורציף".

"הבחירה בנו  כ-Cool Vendor מבטאת את המהפך המשמעותי שאנחנו מובילים בתעשייה בזמן קצר כל כך, בתקופה מאתגרת וברמת מהות ותכיפות התפתחות איומי הסייבר על הרציפות וההמשכיות העסקית כמו גם על שמירת נכסי המידע".

Cymulate הוקמה במחצית השניה של שנת  2016 על ידי וקסמן, בעל 20 שנות ותק בעולם הסייבר ועל ידי אביחי בן יוסף, חוקר סייבר ובוגר היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין. מטה החברה ממוקם בישראל עם מספר שלוחות באירופה וארצות הברית. החברה גייסה כשלושה מיליון דולר מקרן ההון ססקואנה והאנג'ל אייל גרונר.

לאתר החברה לחצו כאן.

אירועים קרובים