תוכן פרסומי
ראשי » כללי » קיו מאסטרס מייצגת בישראל את Carbon Black

תוכן שיווקי


קיו מאסטרס

קיו מאסטרס מייצגת בישראל את Carbon Black

Carbon Black הינה החברה המובילה והמתקדמת בעולם בהגנה על תחנות קצה

פורסם ב-11 בספטמבר 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קיו מאסטרס (QMasters) הינה חברת אבטחת מידע המתמחה ביישום והטמעה של פתרונות ייחודיים לעולם הסייבר.

החברה מייצגת ומשווקת בישראל את Carbon Black, הנחשבת כיום על ידי חברות המחקר הגדולות בעולם כמובילה טכנולוגית בהגנה על תחנות קצה המספקת את הפתרון המוביל והמתקדם ביותר בעולם.

Carbon Black פיתחה את מערכת האבטחה המתקדמת והחזקה ביותר בעולם מבוססת על טכנולוגיית Streaming Prevention.

המערכת בעלת טכנולוגיה ייחודית הכוללת: איתור, מניעה ותגובה לאירועי סייבר מהדור החדש (ransomware ,malware and non-malware attacks) תוך תחקור מעמיק של האירוע.


פתרון ההגנה של Carbon Black  פעיל  ביותר מ-3,000  לקוחות בעולם, עם יותר מתשעה מיליון תחנות קצה.

מרבית הלקוחות משתמשים במוצר כתחליף לאנטי-וירוס (Next-Generation Antivirus). לקוחות אלה משתמשים ב-Carbon Black בכדי לנעול מערכות קריטיות, לאתר איומים ולהגן על נקודות הקצה מפני התקפות סייבר מתקדמות מבפנים ומבחוץ.

קיו מאסטרס הטמיעה בהצלחה כבר פרויקטים רבים בארץ ובחול בתחום המודיעין, SIEM\SOC ו-Endpoint Security.

לדברי גרגורי נזרובסקי, CTO קיו מאסטרס, "אני מאמין כי Carbon Black מחזיקה בפתרון המתקדם והטוב בעולם בתחום ה-EDR. פתרון המאפשר מספר רב ביותר של יכולות בתחנות הקצה הכולל: חקירה, מניעה, איתור, תגובה, החלפת AV, הקשחה ואינטגרציה עם מוצרי צד שלישי וניהול פשוט וקל".

כלל המוצרים שקיו מאסטרס משווקת נבדקו בקפדנות ונבחרו לאחר בדיקה טכנולוגיות מעמיקה עם אמונה בטיב המוצרים והיכולת הטכנולוגית שלהם לספק את הפתרון הטוב ביותר ללקוח.

מ-Carbon Black נמסר כי "אנו מברכים על הצטרפותה של קיו מאסטרס למשפחת Carbon Black כשותף טכנולוגי רשמי מורשה בישראל".

"אנחנו בטוחים כי שיתוף הפעולה שלנו יחד עם קיו מאסטרס יספק שותפות אבטחה מצוינת עבור הלקוחות המקומיים שלנו לנוע קדימה".

"Carbon Black הינה החברה המובילה והמתקדמת ביותר לפתרונות אבטחה על נקודות הקצה. הפתרונות שלנו נמצאים בשימוש בינלאומי בין כמה מהחברות המובילות בעולם הפיננסי וממשלתי".

לפרטים נוספים ניתן לפנות לקיו מאסטרס .

קיו מאסטרס מייצגת בישראל את Carbon Black Reviewed by on . קיו מאסטרס (QMasters) הינה חברת אבטחת מידע המתמחה ביישום והטמעה של פתרונות ייחודיים לעולם הסייבר. החברה מייצגת ומשווקת בישראל את Carbon Black, הנחשבת כיום על יד קיו מאסטרס (QMasters) הינה חברת אבטחת מידע המתמחה ביישום והטמעה של פתרונות ייחודיים לעולם הסייבר. החברה מייצגת ומשווקת בישראל את Carbon Black, הנחשבת כיום על יד Rating: 0

הגיבו