תוכן פרסומי
ראשי » כללי » כך מגנים על מרחב הסייבר האזרחי בישראל

תוכן שיווקי


ישמש כראש הגוף המאוחד החדש. בוקי כרמלי

לקראת אירוע - Israel Cyber Defenders, יום א' 25 ביוני, אוניברסיטת תל אביב

כך מגנים על מרחב הסייבר האזרחי בישראל

פורסם ב-13 ביוני 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: הילל יוסף

מתקפת הכופר האחרונה, שהשביתה בתי חולים ברחבי העולם, העמידה במבחן מאות מדינות וארגונים ברחבי העולם. ככל הידוע, בישראל לא נרשמו פגיעות משמעותיות, בין היתר בזכות מודעות ומוכנות של המשק הישראלי, אותו מכווינה הרשות הלאומית להגנת הסייבר.

בעוד כשבועיים יתקיים בישראל "שבוע הסייבר הלאומי", אשר מובל על ידי אוניברסיטת תל אביב, בשיתוף מערך הסייבר הלאומי. השנה, באי הכנס יוכלו להיחשף בראשונה לפעילותה של הרשות הלאומית להגנת הסייבר, אשר הוקמה בתחילת 2016.

ביום א', ה-25.6.17 תקיים הרשות הלאומית להגנת הסייבר במסגרת ה-CyberWeek את כנס "Israel Cyber Defenders", בו תציג בראשונה את פעילותה. הכנס מיועד למנהלי אבטחת מידע והגנת סייבר במשק הישראלי.

את הכנס יפתח בוקי כרמלי, ראש הרשות, שאמר כי "אנחנו פועלים על מנת שכל אדם וכל ארגון במדינת ישראל יוכלו לפעול במרחב הסייבר האזרחי ללא חשש".

כך, משתתפי הכנס ייחשפו לפעילויות מרכזיות המתקיימות ברשות, ליכולות מבצעיות ולמוצרים אותם פיתחה הרשות – לטובת העלאת חוסן הסייבר במשק הישראלי.

במסגרת זו יוצגו תשתית לאומית לשיתוף ידע ומידע בנושא הסייבר, ה-CERT  הלאומי. כן יודגם מקרה בוחן, המדגיש את פעילותה של הרשות הלאומית להגנת הסייבר. בנוסף, יוצג המרכז לרציפות פיננסית.

לדברי אלברטו חסון, מנהל ה-CERT, "ה-CERT מתמקד באיתור מתקפות סייבר וצוות כוננות פועל בו סביב השעון, על מנת להשיב על פניות של ארגונים וגופים שהותקפו".

חותרים להטמעת תרבות הסייבר בישראל

במסגרת הכנס ייערך פאנל, אשר יציג לאנשי אבטחת המידע וההגנה בסייבר את נושא ההגנה בסייבר מזווית הראייה של הנהלת הארגון. בפאנל זה ייקחו חלק מנכ"ל רכבת ישראל, סמנכ"ל בחברת החשמל, סמנכ"ל בחברת אדמה (מפקד יחידת 8200 לשעבר) ובכירים נוספים.

בנוסף תושק תורת ההגנה הלאומית בסייבר, וכן יוצגו סוגיות של הכוונת המשק האזרחי, בניין חוסן תשתיתי ונושאים נוספים. לדברי ראש אגף בכיר אסדרה והכשרה, רפאל פרנקו, "עלינו לחתור להטמעת תרבות הסייבר במדינת ישראל".

המשתתפים יקבלו הזדמנות לתרום לגיבושה של תכנית העבודה השנתית של הרשות הלאומית להגנת הסייבר באמצעות הצבעה בסקר אינטראקטיבי.

ההשתתפות בכנס איננה כרוכה בתשלום אך מצריכה הרשמה מראש, מספר המקומות מוגבל.

כך מגנים על מרחב הסייבר האזרחי בישראל Reviewed by on . כתב: הילל יוסף מתקפת הכופר האחרונה, שהשביתה בתי חולים ברחבי העולם, העמידה במבחן מאות מדינות וארגונים ברחבי העולם. ככל הידוע, בישראל לא נרשמו פגיעות משמעותיות, ב כתב: הילל יוסף מתקפת הכופר האחרונה, שהשביתה בתי חולים ברחבי העולם, העמידה במבחן מאות מדינות וארגונים ברחבי העולם. ככל הידוע, בישראל לא נרשמו פגיעות משמעותיות, ב Rating: 0

הגיבו