תוכן פרסומי
ראשי » כללי » עברו 25 שנה וכלום לא השתנה

תוכן שיווקי


אלי לופז, דירקטור בכיר ברדוקסיו

בעקבות אירוע Flash

עברו 25 שנה וכלום לא השתנה

פורסם ב-25 בינואר 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: אלי לופז, רדוקסיו.

כולם מסכימים כי שימוש בכונני פלאש (SSD) משפר ביצועי מערכות אחסון בסדרי גודל, ושביחד עם מעבדים מהירים יותר ונפחי זכרון גדולים יותר, ביצועים הם כבר לא האתגר וכל פתרון אחסון מהחברות המובילות יספק ביצועים וזמינות טובים.

אבל כשבוחנים את שוק האחסון מקרוב, לאור התקדמות הטכנולוגיה בעשורים האחרונים, שמים לב לתופעה חריגה ומאוד מפתיעה: בשנים האחרונות אנחנו מאחסנים יותר ויותר מידע, המידע הופך להיות יותר ויותר קריטי לפעילות הארגון ובאותה עת חשוף לסכנות הולכות וגדלות. למרות זאת, כל יצרני מערכות האחסון, ללא יוצא מן הכלל, מגנים על המידע בטכנולוגיית ה-Snapshot – טכנולוגיה בת 25 שנה, שלא התקדמה כלל במשך תקופה זו.

איך זה ייתכן? המידע הוא קריטי, בכל יום שעובר הוא חשוף ליותר סכנות ולמרות זאת, אף יצרן אחסון לא מנסה לשפר את צורת ההגנה עליו.

טכנולוגיית ה-Snapshot מאפשרת ללקוח לשמור "צילומים" של המידע שלו בכל כמה שעות ולחזור אליהם במקרה שהמידע נפגע כתוצאה מטעות אנוש, בעיית אפליקציה או מתקפת סייבר (לדוגמה, מתקפת כופר).

אולם, כשארגון חוזר ל-Snapshot, הוא בהכרח מאבד מספר לא קטן של שעות עבודה, כפול מספר העובדים, וההפרעה לארגון משמעותית ביותר.

ב-2016, כ-56% מהארגונים נפגעו על ידי מתקפות כופר, והמחקרים והאנליסטים צופים כי מתקפות אלה ימשיכו להיות החשש העיקרי של חברות ב-2017. חברות הסייבר מודות שאין דרך טובה להתמודד עם מתקפות אלה והדבר הנכון הוא להיערך לאפשרות שיחזור מהר, תוך כדי איבוד מידע מינימלי.

האם יש דרך אחרת?

רדוקסיו פיתחה טכנולוגיה חדישה ומהפכנית לניהול מידע במערכות אחסון, השונה לגמרי מכל מערכות האחסון הקיימות.

אחת היכולות המהפכניות של מערכות האחסון של רדוקסיו היא יכולת ה-BackDating, שמאפשרת לחזור אחורנית בזמן לכל נקודה בעבר, ברזולוציה של שנייה.

במקרה של פגיעה במידע כתוצעה מטעות אנוש, בעיית אפליקציה או מתקפת סייבר, כל שמנהל המערכת צריך לעשות זה לקבוע את זמן הפגיעה וליצור העתק של האזור הפגוע נכון לשנייה לפני הפגיעה.

יצירת ההעתק (Clone) היא מיידית ללא תלות בגודל האזור, הוא נגיש מיד וניתן לחברו לשרתים ולהתחיל לעבוד.

יכולת זו לא קיימת באף פתרון אחסון ונותנת פתרון מושלם לאחת הבעיות המרכזיות בעולם המחשוב של ימינו.

יכולות ה-BackDating וה-Cloning שימושיות מאוד גם בסביבות פיתוח ואבטחת איכות, ומאפשרות יצירה מידית של עותקים עצמאיים רבים של מידע עבור מספר רב של משתמשים.

בגרסה הקרובה של המוצר, שתצא ברבעון הנוכחי, הוא יאפשר לשחזר מכונה וירטואלית בודדת (VM) לכל שנייה בעבר, ישירות מתוך ה-vCenter.

לא מעט מלקוחותיה של רדוקסיו משתמשים ביכולת החזרה בזמן כדי להתאושש ממתקפות שונות. בין לקוחות החברה נמנה מטה המשטרה ליד בוסטון, שחווה לא מזמן מתקפת כופר וכל מערכות הקבצים שלו הוצפנו.

למרבה המזל, כל הקבצים אוחסנו על מערכת של רדוקסיו ובאמצעות מנגנון ה-BackDating, מערכות הקבצים של הארגון הוחזרו לנקודת זמן שניות מספר לפני המתקפה והארגון חזר לשגרה לאחר מספר דקות.

בראיון שנערך בעקבות האירוע עם מנהל המערכת, קרייג הורוביץ, הוא סיפר שבפעם האחרונה שהוא חווה מתקפה מסוג זה, לקח לארגון יותר מ-36 שעות לשחזר את המידע, שבאותה העת אוחסן על מערכת אחסון רגילה.

רדוקסיו מספקת מערכות אחסון עם ביצועי All-Flash (יותר מ-150 אלף IOPs), נפחי אחסון משמעותית גדולים יותר ועלויות נמוכות בהרבה בהשוואה למערכות מקבילות.

יתרונות אלה מתקבלים על ידי יישום טכנולוגיות Real Time Active Tiering וצמצום נפח ייחודיות, שפותחו במעבדות החברה ומספקות ללקוחותיה חיסכון ממוצע של 5X בנפחי האחסון.

למערכות ממשק ניהול עתידני ופשוט, ויכולת ניטור מרחוק מקיפה.

מוצר הדגל של רדוקסיו, ה-HX550, הוכרז במסגרת כנס VMworld 2015 ובאותו היום זכה בפרס ה-Best-of-show-award.

לסיכום, מוצרי ה-Enterprise Flash Storage של רדוקסיו מספקים ביצועים וחסכון ברמות שלא קיימות כיום בשוק ובנוסף, מאפשרים ללקוחות החברה יכולות הגנה על המידע והתאוששות ברמה שלא קיימת באף מוצר אחסון מתחרה.

רדוקסיו היא חברה ישראלית שמונה מעל 80 עובדים, כאשר כ-40 מהם עובדים במרכז הפיתוח של החברה, הממוקם בפתח תקווה. המערכות של רדוקסיו מוטמעות בקרב לקוחות רבים בישראל ובחו״ל – במגזרי התעשייה, ההיי-טק, גופי מחקר, תעשייה צבאית, אקדמיה וממשלה.

קונסיסט מערכות מפיצה ומבצעת את האינטגרציה וההדרכה למוצרי רדוקסיו בישראל.

עברו 25 שנה וכלום לא השתנה Reviewed by on . כתב: אלי לופז, רדוקסיו. כולם מסכימים כי שימוש בכונני פלאש (SSD) משפר ביצועי מערכות אחסון בסדרי גודל, ושביחד עם מעבדים מהירים יותר ונפחי זכרון גדולים יותר, ביצוע כתב: אלי לופז, רדוקסיו. כולם מסכימים כי שימוש בכונני פלאש (SSD) משפר ביצועי מערכות אחסון בסדרי גודל, ושביחד עם מעבדים מהירים יותר ונפחי זכרון גדולים יותר, ביצוע Rating: 0

הגיבו