תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » כיצד לקצור את הכוח של המידע

תוכן שיווקי


יאיר זרצקי, ארכיטקט פתרונות, וריטאס ישראל

לקראת אירוע - מפגש פורום המנכ''לים והמנמ''רים C3 מבית אנשים ומחשבים, 7-10 ביולי, סנט פטרסבורג

כיצד לקצור את הכוח של המידע

פורסם ב-6 ביולי 2016
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: יאיר זרצקי, ארכיטקט פתרונות, וריטאס (Veritas) ישראל

הנכס העיקרי של ארגונים היה ונשאר המידע שלהם. מגמות שונות במהלך השנים בעולמות ה-IT, ממערכות אחסון מרכזיות, וירטואליזציה ועד למחשוב ענן, רק הדגישו את חשיבותו וערכו של המידע לפעילות העסקית.

ערך המידע לארגון, כמו גם האתגר בניהול מערכות המידע, הולך וגדל כאשר כל מגמה חדשה רק מגבירה את הלחצים על מנהלי מערכות המידע לחתוך בעלויות, להגדיל את הביצועים ולתמוך בתהליכים עסקיים ככל שהארגון ממשיך בצמיחה שלו.

עם זאת, נראה כי במהלך חיי המידע במערכות הארגון, לא נעשית כלל אבחנה באופי המידע ובהתאמת תשתיות ה-IT להפיק תועלת מהמידע אותו הן מכילות. לפי מחקר גלובלי שבצעה וריטאס במהלך 2015, נמצא כי בארגונים ישראלים רק כ-24% מהמידע הינו חיוני לפעילות העסקית, וארגוני IT רבים לא היו מסוגלים להעריך את המשמעות העסקית של למעלה מ-50% מהמידע שלהם.

לאפיין את המידע ולהבטיח את זמינותו

נשמע לא הגיוני? ייתכן. אבל עוד פחות הגיוני מצד מנהלי מערכות מידע להכין את הארגון שלהם לעולם המחר מבלי לשאול את עצמם, "איך נראה עולם המידע שלי? מה חשוב לפעיות העסקית? ובכלל, כמה אני יודע לאפיין את המידע שלי ולהבטיח את זמינותו"?

חשיבותן של שאלות אלו אף תתעצמנה בעתיד הקרוב, כיוון שלפי מחקר של IDC, תוך ארבע שנים כמות המידע בעולם תעבור 44 זטה-בייט, פי עשרה מלפני שלוש שנים בלבד.

על מנת לתת מענה לשאלות הללו יש לאמץ כבר היום פתרונות תוכנה, שהם אגנוסטיים לחלוטין לחומרה והסביבה בה נמצא המידע. פתרונות תשתית שמתבססים על סוג חומרה יחיד אינם יכולים לתת מענה לאורך זמן, כיוון שהם מגבילים את הארגון ולא מאפשרים לו לצמוח עם הדרישות העסקיות בסביבה תחרותית.

וריטאס מספקת פתרונות תוכנה שצמחו מעולם מערכות המידע המסורתיות ויודעות להתאים עצמן לדרישות של מחשוב ענן ועולם ה-Software Defined של היום, כמו גם למגמת ה-Containers של מחר. עם מגוון פתרונות ושירותים ממוקדים בניהול מידע, וריטאס מאפשרת למנהלי מערכות להבטיח את זמינות המידע של הארגון, ללא קשר למיקום בו הוא נמצא, ולקבל החלטות חכמות יותר כדי לקצור את הכוח של המידע.

כיצד לקצור את הכוח של המידע Reviewed by on . כתב: יאיר זרצקי, ארכיטקט פתרונות, וריטאס (Veritas) ישראל הנכס העיקרי של ארגונים היה ונשאר המידע שלהם. מגמות שונות במהלך השנים בעולמות ה-IT, ממערכות אחסון מרכזיו כתב: יאיר זרצקי, ארכיטקט פתרונות, וריטאס (Veritas) ישראל הנכס העיקרי של ארגונים היה ונשאר המידע שלהם. מגמות שונות במהלך השנים בעולמות ה-IT, ממערכות אחסון מרכזיו Rating: 0

הגיבו