תוכן פרסומי
ראשי » כללי » "אנו מוכיחים שילוב של עליונות טכנולוגית ו-ROI מוכח"

תוכן שיווקי


כפיר שפיר, מנהל פעילות ישראל בנימבל סטורג'

לקראת אירוע - Nimble Storage, יום ד' 21 בספטמבר, LAGO

"אנו מוכיחים שילוב של עליונות טכנולוגית ו-ROI מוכח"

כך אומר כפיר שפיר, מנהל מכירות ישראל בנימבל סטורג' בראיון לקראת אירוע הלקוחות הראשון של החברה בישראל שייערך ב-21 בספטמבר תחת הכותרת The Next Age of Storage

פורסם ב-26 ביוני 2016
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"למעלה מ-20 שנה קפאה הטכנולוגיה בתחום אחסון הנתונים כאשר המדיה המגנטית שלטה בתחום, אך לפני כחמש שנים נפרץ הסכר עם הופעתה של טכנולוגית ה-Flash SSD כמדיית אחסון ארגונית עם הביצועים המהירים יותר וכך הותרו צווארי הבקבוק. לחברות האחסון הוותיקות אשר רוו נחת מן  המדיה הישנה, לקח זמן להבין שהגבינה זזה, וכאשר כבר הבינו זאת הם חיברו את הטכנולוגיות הוותיקות שלהן לטכנולוגיות החדשות ובכך יצרו יצור כלאיים יקר ומסובך לתחזוקה". כך אמר כפיר שפיר, מנהל מכירות ישראל בנימבל סטורג' (Nimble Storage) בראיון לקראת אירוע הלקוחות הראשון של נימבל סטורג' בישראל שייערך ב-21 בספטמבר תחת הכותרת The Next Age of Storage.


לדברי שפיר "בחמש השנים האחרונות חברות הדור החדש החלו לכבוש עוד ועוד נתחי שוק, והבולטת בין חברות הדור החדש היא נימבל סטורג', אשר לאחרונה נכללה בין המובילות ברביע הקסם של גרטנר (Gartner) בתחום האחסון הכללי (General Purpose Storage) – החברה היחידה מבין חברות הדור החדש שהגיעה למעמד הזה".

לדבריו, "נימבל סטורג' היתה הראשונה לצאת עם קונספט האחסון ההיברידי המשלב הן מדיה מגנטית מסורתית והן מדיית פלאש חדשה. השילוב הזה מביא את הפתרון עם הביצועים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר, בנוסף לכך אנו מציעים את פתרון ה-All Flash לארגונים הזקוקים לתכונותיו".

ספר על פעילותכם בישראל
"ניבמל סטורג' נכנסה לשוק הישראלי בתחילת 2015. רפי שקולניק, בעל ניסיון רב בתחום זה, גייס לסניף המקומי שאחראי גם על אזור אפריקה, צוות של אנשים מנוסים. מאז ועד היום הקמנו מערך של שותפים עסקיים, הכולל את טלדור, One1 ,DNA-IT, חיון, טרה סקיי (TeraSky) ואנטריפוינט (entrypoint) – והצלחנו להשתלב בעשרות רבות של ארגונים בישראל בקצב מדהים".

"בכל ארגון אליו אנו מגיעים, אנו מצליחים להוכיח את העליונות הטכנולוגית ואת ה-ROI המוכח. בין הלקוחות שהצטרפו למעגל לקוחותינו עד כה נכללות חברות מובילות בהן הנתונים מהווים נדבך מרכזי ובהם קיימת חשיבות עליונה לביצועים ולהגנה על הנתונים. בין לקוחותינו נכללים: אקס ליבריס, Plus500, שמיר אופטיקה, Live Person ,BriefCam, רוזטה ג'נומיקס (ROSG), FIS ,Electronics Pro, רשת מלונות פתאל ועוד".

"הצוות של נימבל סטורג' בישראל מתפקד כמו סיירת. אנו צוות לא גדול שעובד עם הרמוניה מצוינת בין אנשי המכירות והקדם מכירה, האנשים הטכניים והשותפים העסקיים שלנו. לאורך השנה האחרונה השקענו רבות בפעילות לחיזוק הידע של שותפינו העסקיים וחיזוק המותג בישראל והחשיפה של הלקוחות לחברה ופתרונותיה".

מהן לדעתך הסיבות העיקריות שבוחרים בנימבל סטורג'?
"כאמור, האפשרות שאנו מספקים לשלב בין מדיה מגנטית לאחסון פלאש מאפשר להשיג את יחס עלות/ביצועים הטוב ביותר. בנוסף, אנו מאפשרים לארגונים להגדיל את מערך האחסון ללא פגיעה בביצועים, להשיג חסכון בחשמל ובמקום פיזי".

"בנוסף, להבדיל מן המתחרים שלנו שם קיימות מערכות הפעלה שונות למערכות בגדלים שונים – ויש צורך לשנות מערכות כאשר משנים מערכת, אצלנו מדובר במערכת ניהול אחודה – InfoSight, אשר פותחה במיוחד לפתרונות אחסון מודרניים".

"לבסוף, פונקציות ההגנה על הנתונים, הגיבוי וכיווץ הנתונים הן מהמתקדמות ביותר בתחום זה. במספר פרויקטים זכינו בזכות שיתוף הפעולה שלנו עם סיסקו (Cisco), אשר יחד איתם אנו מציעים את ה-SmartStack – שילוב של מערך האחסון של נימבל סטורג' עם השרת המאוחד ומערכות התקשורת של סיסקו, בחבילה אחת הניתנת כמוצר אחד עם שירות מאוחד. לארגונים רבים ה-SmartStack מהווה הקלה בביצוע פרויקט יישום, ובעיקר הקלה לאחר מכן עם השירות והתחזוקה".

"אנו מוכיחים שילוב של עליונות טכנולוגית ו-ROI מוכח" Reviewed by on . "למעלה מ-20 שנה קפאה הטכנולוגיה בתחום אחסון הנתונים כאשר המדיה המגנטית שלטה בתחום, אך לפני כחמש שנים נפרץ הסכר עם הופעתה של טכנולוגית ה-Flash SSD כמדיית אחסון א "למעלה מ-20 שנה קפאה הטכנולוגיה בתחום אחסון הנתונים כאשר המדיה המגנטית שלטה בתחום, אך לפני כחמש שנים נפרץ הסכר עם הופעתה של טכנולוגית ה-Flash SSD כמדיית אחסון א Rating: 0

הגיבו