תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » גטר תייצג את Nomadix המתמחה בפתרונות ניהול גישה לרשתות אלחוטיות וקוויות

תוכן שיווקי


מוצרי Nomadix. צילום: יח"צ

לקראת אירוע - EDUTECH 2016, יום ב' 1 בפברואר, אווניו מרכז אירועים וקונגרסים, קרית שדה התעופה

גטר תייצג את Nomadix המתמחה בפתרונות ניהול גישה לרשתות אלחוטיות וקוויות

פורסם ב-24 בינואר 2016
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Nomadix הינה החברה המובילה בעולם בפתרונות תקשורת חכמים, לגישה קלה ומאובטחת לרשתות קוויות ואלחוטיות. החברה מציעה מוצרי Access Gateway לשליטה על חיבוריות המשתמשים לרשתות ציבוריות וארגוניות. פתרונות Nomadix מאפשרים לשלוט ברשתות אלחוטיות במהירות הגלישה, באבטחת המידע, מתן הרשאות ובמודל הכלכלי לניהול התשלום בגישה למערכת.

מוצרי Nomadix נפוצים, במיוחד בשוק המלונאות העולמי, בשל היכולת לממשק את מערכת הניהול של המלון (PMS) אל הרשאות ומאפייני רשת התקשורת הקווית והאלחוטית.

ל-Nomadix  מספר מוצרים נוספים, כמו מדפסת סיסמאות, מוצרי ניהול רוחב פס ועוד. מוצרי החברה מותאמים גם לרמת ארגוני אנטרפרייז ומאפשרים ניהול סימולטני של עד 10,000 משתמשים בו-זמנית על Gateway יחיד.

Nomadix נרכשה בשנת 2008 על-ידי Docomo היפנית.

לדברי איריס אגם, מנהלת השיווק בגטר, "החברה בחרה לייצג את Nomadix על מנת להציע פתרון שלם לקהל הלקוחות שלה בתחום התקשורת. כנציגת Ruckus בישראל, גטר מספקת לעשרות עסקים בניהם בתי מלון בישראל, רשת תקשורת אלחוטית אמינה ויציבה. בשילוב עם הפתרונות של Nomadix נוכל להרחיב את הפתרון ולעזור ללקוחותינו לייצר מערך ניהול מאובטח וקל לתפעול רשתות התקשורת שלהם"

גטר תייצג את Nomadix המתמחה בפתרונות ניהול גישה לרשתות אלחוטיות וקוויות Reviewed by on . Nomadix הינה החברה המובילה בעולם בפתרונות תקשורת חכמים, לגישה קלה ומאובטחת לרשתות קוויות ואלחוטיות. החברה מציעה מוצרי Access Gateway לשליטה על חיבוריות המשתמשים Nomadix הינה החברה המובילה בעולם בפתרונות תקשורת חכמים, לגישה קלה ומאובטחת לרשתות קוויות ואלחוטיות. החברה מציעה מוצרי Access Gateway לשליטה על חיבוריות המשתמשים Rating: 0

הגיבו