תוכן פרסומי
ראשי » כללי » iSale זכתה בתחרות Mobi Awards 2013

תוכן שיווקי


iSale זכתה בתחרות Mobi Awards 2013

פורסם ב-20 באוקטובר 2013
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

iSale זכתה באות הפרויקט המיוחד בתחרות Mobi Awards 2013 של אנשים ומחשבים בוועידת Mobility 2013, שהתקיימה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, בהשתתפות מאות בכירים מתעשיית ההיי-טק מהארץ והעולם.

iSale היא אפליקציה לאנשי מכירות שטח, הנותנת לאיש המכירות את כל המידע שהוא צריך בכף היד בזמן המכירה, על מנת לבצע מכירה יעילה, רווחית ומהירה יותר והכול עם אינטגרציה מלאה ל-ERP/CRM של הלקוח.

לקוחות iSale מדווחים על עליה ניכרת במחזור המכירות וברווחיות העסקאות, באמצעות מיקוד הסוכנים בתהליך מכירה אחיד שמוגדר על ידי מנהלי המכירות ומשפיעות באופן מיידי על פעולות הסוכנים בשטח, כמו כן ניתן לראות חיסכון בעלויות מלאי תצוגות, הדפסת קטלוגים ועלויות לוגיסטיות.

iSale מתאים למגוון רחב של תחומים, כיום הוא נמצא בשימוש בחברות בתחום האופנה, אופטיקה, אלקטרוניקה, מזון, תחבורה ועוד.
שמואל אבוהב, סמנכ"ל טכנולוגיות: "מהירות ההטמעה של iSale מאפשר לחברות וארגונים להתנסות בחוויית מכירות חדשה עבור סוכני השטח שלהם ללא צורך בהשקעת משאבים בצד השרתים ומערכות המידע של הארגון".

לדבריו, "כיום אנחנו מאפשרים לחברות לקבל את iSale להתנסות מלאה שכוללת את כל היכולות של המוצר כולל אפשרות לביצוע הזמנות עם חיבור מלא למערכות המידע הארגוניות וכל זה למשך 14 יום וללא התחייבות מצד הלקוח, הלקוחות רואים בצורה מהירה את ההשפעה של המערכת על מערך המכירות בהגדלת רווחיות ושליטה מלאה של מנהלי המכירות על הסוכנים בשטח".

iSale זכתה בתחרות Mobi Awards 2013 Reviewed by on . iSale זכתה באות הפרויקט המיוחד בתחרות Mobi Awards 2013 של אנשים ומחשבים בוועידת Mobility 2013, שהתקיימה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, בהשתתפות מאות בכירים מתעשיי iSale זכתה באות הפרויקט המיוחד בתחרות Mobi Awards 2013 של אנשים ומחשבים בוועידת Mobility 2013, שהתקיימה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, בהשתתפות מאות בכירים מתעשיי Rating:

הגיבו