תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » פרויקט חדש של מוזילה: ג'אווה-סקריפט במקום פלאש
עוד גרסה על המדפים. פיירפוקס

פרויקט חדש של מוזילה: ג'אווה-סקריפט במקום פלאש

מטרת הפרויקט, המכונה Shumway, הוא ליצור קבצי SWF תוך שימוש בשפות ג'אווה-סקריפט ופלאש ● משתמשי פיירפוקס כבר יכולים להוריד את התוסף Shumway, כדי להפעיל קבצים אלו

מאת 14 בנובמבר 2012, 12:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מוזילה (Mozilla) פתחה בפרויקט חדש, המכונה Shumway, שמטרתו ליצור קבצי SWF – התצורה של פלאש (Flash) – תוך שימוש בשפות המקובלות באינטרנט, ג'אווה-סקריפט (JavaScript) ופלאש. כך, ניתן יהיה להפעיל קבצי פלאש גם במכשירים שאין עבורם נגן של אדובי (Adobe).

משתמשי פיירפוקס (Firefox) יכולים כבר להוריד את תוסף Shumway כדי להפעיל קבצים אלו. על פי הדיווחים, בניסויים שנערכו בדפדפנים פיירפוקס וכרום (Chrome) פעלו קבצי הפלאש היטב עם התוסף החדש, גם אם בקצב איטי יחסית, במכשירים דוגמת Galaxy S II של סמסונג (Samsung).

פרויקט חדש של מוזילה: ג'אווה-סקריפט במקום פלאש Reviewed by on . מוזילה (Mozilla) פתחה בפרויקט חדש, המכונה Shumway, שמטרתו ליצור קבצי SWF - התצורה של פלאש (Flash) - תוך שימוש בשפות המקובלות באינטרנט, ג'אווה-סקריפט (JavaScript מוזילה (Mozilla) פתחה בפרויקט חדש, המכונה Shumway, שמטרתו ליצור קבצי SWF - התצורה של פלאש (Flash) - תוך שימוש בשפות המקובלות באינטרנט, ג'אווה-סקריפט (JavaScript Rating:

הגיבו