הסטארט-אפ anecdotes גייס 25 מיליון דולר

כספי הגיוס ישמשו את החברה - המפתחת פלטפורמה לאוטומציה של תהליכי קומפליינס בארגונים - כדי להעמיק את המו"פ ואת השיווק שלה

מייסדי anecdotes. מימין: יאיר קוזניצוב, המנכ"ל, ורועי עמיאור, סמנכ"ל המוצר.

חברת הסטארטאפ anecdotes – המפתחת פלטפורמה לאוטומציה של תהליכי קומפליינס בארגונים – השלימה סבב גיוס B בסך 25 מיליון דולר.

סבב הגיוס הובל על ידי קרן Glilot Capital Partners, בהשתתפות המשקיעים הקיימים Red Dot Capital Partners, Vintage Investment Partners ו-Shasta Venture, וכן Vertex ו-DTCP, שהצטרפו כמשקיעים חדשים. 

הסבב החדש מביא את סך ההשקעה בחברה מאז הקמתה ל-55 מיליון דולר.

החברה הוקמה בשנת 2020 על ידי יאיר קוזניצוב, המשמש כמנכ"ל, ורועי עמיאור, סמנכ"ל המוצר. לחברה משרדים בתל אביב, ניו יורק וסן פרנסיסקו, והיא מעסיקה 60 עובדים. ההשקעה תשמש את החברה להמשך ההתרחבות הגלובלית בצפון אמריקה, אירופה, והמזרח הרחוק וחיזוק השותפויות עם דלויט, גוגל, Coalfire, וחברות נוספות.

anecdotes פועלת בתחום ה-GRC (ממשל, ניהול סיכונים ותאימות). הפלטפורמה של החברה מאפשרת לארגונים לנהל את תהליכי ניהול הסיכונים והקומפליינס על פי דרישות הרגולציה, על ידי איסוף ונורמליזציה של המידע בצורה אוטומטית, המחליפה את הצורך לבצע פעולות ידניות. הפלטפורמה משמשת כסביבת עבודה עבור כל הגורמים המעורבים בתהליכים אלו, מנהלי קומפליינס, מנהלי אבטחת מידע, מבקרים חיצוניים ויועצים. השימוש באוטומציה, לפי החברה, חוסך עבודה ידנית מייגעת, משאבי זמן וכסף לארגון, כמו גם משפר את איכות ודיוק המידע שבן האדם מתקשה להגיע אליהם. המידע שנאסף על ידי הפלטפורמה יכול לשמש את הארגון לקבלת אישורים לעמידה ברגולציות שונות.

ההכנסות גדלו ביותר מפי שלושה

מאז סבב הגיוס האחרון, בפברואר 2022, הגדילה החברה ביותר מפי שלושה את ה-ARR, כלומר את רמת ההכנסות, בעיקר הודות להרחבת בסיס הלקוחות בארה"ב, שכולל כיום בין השאר את החברות Lifelabs, סנופלייק, קוינבייס, Aristocrat, SoFi, Grafana, Payscale ורבות נוספות.

במהלך השנה האחרונה האיצה החברה פיתוח של יישומים חדשים ויכולות ניהול דאטה במערכת ההפעלה, כדי לענות על הצרכים של ארגונים מתקדמים. היכולות הבולטות כוללות ניתוח מידע ו-Playbooks, שמחזקים את כל אחד מיישומי ה-GRC הקיימים והחדשים, כמו גם ערכת כלים של GenAI לניהול ביקורת, ניהול מדיניות וסיכונים, בחינת גישת משתמשים ועוד.

בין הכלים החדשים של החברה נכלל anecdotes AI Toolkit – המספק רשימה מקיפה של סיכונים, בקרות ומדיניות לשילוב מאובטח של יכולות AI Generative.

יאיר קוזיצוב, מייסד משותף ומנכ"ל anecdotes: "אנחנו ממשיכים במחויבות שלנו לחזק ארגונים עם פתרונות חדשניים ובטיפוח עולם דיגיטלי בטוח יותר ומתאים לדרישות הרגולטוריות וכללי התאימות. סבב הגיוס מאפשר לנו לצאת לפרק חדש ומרגש. אנחנו מודים למשקיעים והשותפים שלנו על האמון, ומצפים להמשיך ולספק ערך משמעותי ללקוחותינו ולתעשייה בכללותה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים