דל מגייסת עשרות סטודנטים ובוגרי אקדמיה טריים

החברה גייסה במהלך השנה האחרונה 30 סטודנטים ובוגרים טריים, ותגייס עוד כ-25 בדצמבר ● לצד זאת, היא מציעה להם תוכניות מנטורינג

אפשרות לעבודה בהיי-טק בזמן האקדמיה. צילום אילוסטרציה: BigStock

לקראת שנת הלימודים האקדמית, שנפתחה היום (א'), דל הודיעה כי היא מגייסת עשרות סטודנטים ובוגרי אקדמיה טריים לתפקידי פיתוח תוכנה. בין התפקידים המבוקשים: מפתחי ג'אווה, C++, Angular, React ואנשי קוברנטיס עם ניסיון בעבודה עם טכנולוגיות ענן.

כמו כן, מרכז הפיתוח של דל מציע מסלולים לסטודנטים ובוגרים טריים, מלגות בשילוב מנטורינג, הכשרה ופיתוח עצמי. לטענת החברה, "כלים אלה מאפשרים שילוב מהיר ואפקטיבי של עובדים ועובדות בה".

בשנה האחרונה גייסה דל בישראל 30 סטודנטים ובוגרי אקדמיה ממגוון אוניברסיטאות ובחודש דצמבר ייפתחו כ-25 משרות דומות. כמו כן, היא העניקה בשנה האחרונה מלגות ל-16 סטודנטים וסטודנטיות מצטיינים.ות מארבע אוניברסיטאות ישראליות. התוכנית כללה התנדבות מצד הסטודנטים במהלך השנה והשתתפות בתהליך מנטורינג בהנחיית עובדי החברה.

שלומי ליברמן, סמנכ"ל התפעול של דל ישראל, אמר כי "הצעד הראשון של סטודנטים שזה עתה יצאו מספסל הלימודים הוא לעתים המאתגר ביותר. עם זאת, ברגע שעוברים אותו, השמיים הם הגבול. לצורך כך זקוקים סטודנטים רבים לדחיפה ראשונית ולכלים שיעזרו להם להתפתח. ב-דל שמים דגש על כל הקשור לסטודנטים ובוגרים טריים – החל מתוכניות ליווי והכשרה הכוללות שעות עבודה המותאמות לימי הלימודים, והמשך במסלולי מנטורינג, תוכניות להתפתחות והעצמה אישית בתוך החברה ומלגות".

סיון אמיתי, מנהלת הגיוס של דל בישראל, ציינה כי "אנחנו רואים חשיבות רבה בסטודנטים וסטודנטיות שנכנסים.ות לעולם ההיי-טק, ולכן אנחנו מציעים להם.ן מגוון משרות התפורות במיוחד עבורם.ן, כמו גם תוכניות רבות".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים