אייל זפרני מונה למנהל אגף תשתיות טכנולוגיות בחטיבת ה-IT של בנק ישראל

זפרני ימונה לתפקיד לאחר 14 שנים שבהן הוא עובד בבנק ישראל ● הוא יהיה אחראי על פיתוח ותחזוקת תשתיות המחשוב של בנק ישראל, כולל על העברת חלק מהן לענן

אייל זפרני - מנהל אגף תשתיות טכנולוגיות בחטיבת ה-IT של בנק ישראל. צילום: דוברות הבנק

בנק ישראל הודיע היום (ג') על שלושה מינויים חדשים, שאחד מהם הוא זה של אייל זפרני למנהל אגף תשתיות טכנולוגיות בחטיבת ה-IT של הבנק.

זפרני יעמוד בראש האגף שאמון על פיתוח ותחזוקת תשתיות המחשוב של בנק ישראל, שתומכות במערכות הפיננסיות, מערכות המידע המנהליות, תשתיות התקשורת, בסיסי הנתונים ואבטחת המידע. הוא ינהל הטמעה בבנק של תשתיות מחשוב מתקדמות, המבוססות, בין השאר, על מחשוב ענן.

לזפרני תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני בניהול תעשייתי מאוניברסיטת בר אילן. הוא החל את דרכו המקצועית בבנק ישראל ב-2007 ושימש במגוון תפקידי ניהול בחטיבת טכנולוגיית המידע. תפקידו האחרון היה יועץ טכנולוגי בכיר למנהל החטיבה, ליאור ג'ורג'י.

ג'ורג'י אמר כי "זפרני לוקח על עצמו תפקיד חשוב ומאתגר. הוא מביא אתו לתפקיד ידע רב וניסיון ארוך שנים במגוון תפקידים בבנק ישראל".

בנוסף, מסר בנק ישראל על מינויים של פרופ' נעמי פלדמן לחברת הוועדה המוניטרית ושל ד"ר יוסי סעדון למנהל האגף הפיננסי בחטיבת המחקר של הבנק.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים