דיווח: פחות מ-20 מיליון מנויים לשירות ה-TV Plus של אפל

זאת לעומת נטפליקס, למשל, שבסוף הרבעון השני של 2021 היו לה יותר מ-209 מיליון מנויים ● המספר נחשף בעקבות בקשתה של אפל לשלם פחות ממתחרותיה לאנשי האיגוד הבינלאומי של עובדי הבמה

רק 20 מיליון מנויים. Apple TV Plus

התחרות בין שירותי הזרמת הווידאו השונים התחזקה מאוד בשנתיים האחרונות. כמו בכל תחרות יש שירותים שמצליחים יותר, ויש כאלה שפחות, ויש כאלה שאף הרבה פחות. ההצלחה היא כמובן כסף בכיס, שאפשר להשקיע בתכנים יקרים יותר ולמשוך שחקנים מובילים עם המחאות שמנות יותר, וחוזר חלילה.

אפל, לפי דיווח חדש, נמצאת בצד של החברות הפחות מצליחות. למעשה, ההערכה היא שנכון ל-1 ביולי היו לשירות שלה, TV Plus, בסך הכל 20 מיליון מנויים בארצות הברית וקנדה ששם עיקר הפעילות שלה.

אולי זה נשמע מספר גדול, אבל רק עד שמניחים לידו את המספרים של נטפליקס, שסיימה את הרבעון השני של 2021 עם יותר מ-209 מיליון מנויים.

מספר המנויים לא הגיע ישירות מאפל עצמה, ששומרת אותו קרוב לחזה מאז הושק השירות בנובמבר 2019. הוא הגיע מהאיגוד הבינלאומי של עובדי הבמה התיאטרלית. אפל פנתה אליו והציגה את המספר הזה כהוכחה שהיא יכולה לשלם לאנשי האיגוד בשיעורים נמוכים יותר מאשר מתחרותיה, או לפחות חלק מהמתחרות שלה.

כך או כך, לא צריך לדאוג לאפל, שממשיכה לרשום רווחים נקיים יפים מאוד. ביולי היא ציינה רוח נקי של 21.7 מיליארד דולר מהכנסות שעומדות על 81.43 מיליארד דולר.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים