תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » פייסבוק מיישמת הצפנה מקצה לקצה באפליקציית מסנג'ר
שיחות וידיאו וקול וצ'אטים עברו אליו ב-2014. מסנג'ר

פייסבוק מיישמת הצפנה מקצה לקצה באפליקציית מסנג'ר

החברה השיקה גם כמה עדכונים נוספים בתכונת ההודעות הנעלמות, ובנוסף בודקת את הצפנת ההודעות המיידיות גם באינסטגרם

מאת 15 באוגוסט 2021, 15:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פייסבוק החלה לפרוס כמה תכונות חדשות באפליקיית מסנג'ר שלה, בהן הצפנת E2EE מקצה לקצה, לצ'אטים ושיחות קוליות או שיחות וידיאו, בדומה להצפנה בווטסאפ.

המשמעות היא שאיש מלבד בן השיחה לא יכול לצפות או להאזין לצ'אטים או לשיחות.

עדכונים נוספים יושמו גם בתכונת ההודעות הנעלמות, שהמשתמש יכול לבחור בה באמצעות לחיצה על תמונות הפרופיל שלו בצ'אט, או בשדה של כתיבת ההודעה (אייקון בצורת טיימר). המשתמש יוכל להפעיל את תכונת ההודעות הנעלמות לגבי כל אחד מהמשתתפים בצ'אט ולא רק לגבי עצמו. נוסף על אלה תהיה גם אפשרות לשלוט על זמן "החיים" של ההודעה לפני שהיא נעלמת – בין חמש שניות ל-24 שעות.

פייסבוק עובדת על תכונות הצפנת E2EE נוספות, בהן בדיקות של הצפנה בשיחות ובצ'אטים קבוצתיים במסנג'ר, שכנראה תושק בשבועות הקרובים. בנוסף, החברה תתחיל בבדיקה של הצפנת E2EE גם בשיחות מיידיות באינסטגרם.

פייסבוק מיישמת הצפנה מקצה לקצה באפליקציית מסנג'ר Reviewed by on . פייסבוק החלה לפרוס כמה תכונות חדשות באפליקיית מסנג'ר שלה, בהן הצפנת E2EE מקצה לקצה, לצ'אטים ושיחות קוליות או שיחות וידיאו, בדומה להצפנה בווטסאפ. המשמעות היא שאי פייסבוק החלה לפרוס כמה תכונות חדשות באפליקיית מסנג'ר שלה, בהן הצפנת E2EE מקצה לקצה, לצ'אטים ושיחות קוליות או שיחות וידיאו, בדומה להצפנה בווטסאפ. המשמעות היא שאי Rating: 0

הגיבו