תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בינה מלאכותית » יוטיליס פתחה מחלקת לימוד מכונה ובינה מלאכותית – בהנהלת ינון שרוני
ינון שרוני, מנהל מחלקת לימוד מכונה ובינה מלאכותית ביוטיליס. צילום: יח"צ

יוטיליס פתחה מחלקת לימוד מכונה ובינה מלאכותית – בהנהלת ינון שרוני

הסטארט-אפ הישראלי פיתח פתרון שמזהה נזילות מים ולחות בקרקע על ידי שימוש באלגוריתמים על תמונות שמגיעות מלוויינים ● שרוני הוא בעל ניסיון רב בעולמות לימוד המכונה והבינה המלאכותית

מאת 5 באוגוסט 2021, 12:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יוטיליס, סטארט-אפ ישראלי שפיתח מערכת שמזהה נזילות מים ולחות בקרקע על ידי שימוש באלגוריתמים על גבי תמונות שמגיעות מלוויינים, הודיע היום (ה') שהוא מקים מחלקת לימוד מכונה ובינה מלאכותית, ומעמיד בראשה את ינון שרוני.

המחלקה החדשה תסייע להאיץ, באמצעות טכנולוגיות אלה, את פיתוח המוצרים שהחברה מייצרת ונמצאים בשימושם של תאגידי מים בעשרות מדינות.

לפני מינויו החדש, שרוני פיתח בשבע השנים האחרונות טכנולוגיית בינה מלאכותית, ובעבר ניהל את מחלקת האלגוריתמים ברייל ויז'ן. הוא הגיש את עבודת הדוקטורט שלו בפיזיקה כימית באוניברסיטת תל אביב.

לדברי שרוני, "מעבר לאתגרים הטכנולוגיים שלפניי, אקח חלק באימפקט הסביבתי שהחברה יוצרת במקומות שבהם הפתרון שלה פועל".

אלי פרץ, מנכ"ל יוטיליס, אמר כי "מצטרף אלינו שחקן חיזוק שאני סבור ששילוב הרקע האקדמי הנרחב שלו בפיזיקה וניסיונו המקצועי הרב יסייע לנו לפתח פתרונות מבוססי בינה מלאכותית".

יוטיליס פתחה מחלקת לימוד מכונה ובינה מלאכותית – בהנהלת ינון שרוני Reviewed by on . יוטיליס, סטארט-אפ ישראלי שפיתח מערכת שמזהה נזילות מים ולחות בקרקע על ידי שימוש באלגוריתמים על גבי תמונות שמגיעות מלוויינים, הודיע היום (ה') שהוא מקים מחלקת לימו יוטיליס, סטארט-אפ ישראלי שפיתח מערכת שמזהה נזילות מים ולחות בקרקע על ידי שימוש באלגוריתמים על גבי תמונות שמגיעות מלוויינים, הודיע היום (ה') שהוא מקים מחלקת לימו Rating: 0

הגיבו