תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חדש בספוטיפיי: עדכונים שוטפים על פריטים חדשים של האמנים המועדפים
עדכוו שוטף. ספוטיפיי. צילום: ספוטיפיי

חדש בספוטיפיי: עדכונים שוטפים על פריטים חדשים של האמנים המועדפים

תכונה חדשה בשם "מה חדש" באפליקציית המוזיקה מאפשרת למשתמשים להתעדכן במוזיקה או בפודקאסטים שזה עתה שוחררו של האמנים או הערוצים המועדפים שלהם

מאת 28 ביולי 2021, 14:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מדי שבוע משוחררים להשמעה אלפי פריטי מוזיקה חדשים, והמשתמש הסביר – לא זה שעוקב באדיקות אחר בלוגים ואתרים של אמנים – יתקשה לדעת שאחד מהאמנים החביבים עליו מפרסם סינגל או אלבום חדש, או שקיים פריט חדש בערוצי הפוסקאסטים המועדפים שלו.

כדי לסייע בכך, ספוטיפיי הוסיפה לאפליקציה שלה אפשרות להתעדכן כל הזמן אחר האמנים החביבים על המשתמש באמצעות פיד חדש, שמופיעים בו כל העדכונים הקשורים למוזיקה ולפודקאסקים המועדפים שלו.

הדף "מה חדש" מציג פריטים חדשים שזמינים הן Release Radar playlist והן בדף הבית מעת לעת – בסדר כרונולוגי הפוך, מההווה לעבר.

האייקון של "מה חדש" מופיע כציור של פעמון בפינה הימנית העליונה של המסך (בגירסה האנגלית), וכשיש פריט חדש שהמשתמש עדיין לא שמע – תופיע בתוך האייקון נקודה קטנה.

ספוטיפיי מציינת שהתכונה תשולב בקרב כל המשתמשים בעולם במהלך השבועות הקרובים.

חדש בספוטיפיי: עדכונים שוטפים על פריטים חדשים של האמנים המועדפים Reviewed by on . מדי שבוע משוחררים להשמעה אלפי פריטי מוזיקה חדשים, והמשתמש הסביר – לא זה שעוקב באדיקות אחר בלוגים ואתרים של אמנים – יתקשה לדעת שאחד מהאמנים החביבים עליו מפרסם סי מדי שבוע משוחררים להשמעה אלפי פריטי מוזיקה חדשים, והמשתמש הסביר – לא זה שעוקב באדיקות אחר בלוגים ואתרים של אמנים – יתקשה לדעת שאחד מהאמנים החביבים עליו מפרסם סי Rating: 0

הגיבו