תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אפל השיקה עדכון למערכת ההפעלה לטאבלטים
משתדרגת. iPadOS 14 של אפל. צילום: דף מערכת ההפעלה לטאבלטים באתר אפל

אפל השיקה עדכון למערכת ההפעלה לטאבלטים

העדכון, iPadOS 14.7, מציע כמה תיקונים וכמה שיפורים באופן דומה למדי למה שהציע העדכון עבור iOS, שיצא השבוע

מאת 22 ביולי 2021, 15:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפי יומיים שחררה אפל את עדכון הגרסה עבור מערכת ההפעלה הטלפונית שלה, iOS 14.7. עכשיו מגיע תור העדכון המקביל למערכת ההפעלה לטאבלטים, iPadOS 14.7, שמציע כמה תיקונים וכמה שיפורים באופן דומה למדי למה שהציע העדכון עבור iOS.

בין השיפורים ניתן למצוא את האפשרות לבחור האם להציג בספריית הפודקאסטים באפליקציה את כל האלו שזמינים לבחירה, או רק את אלה ששחררו שירותים שעוקבים אחריהם, כברירת מחדל. אפשרות חדשה אחרת קשורה לאפליקציה Home, שמאפשרת לנהל שעוני עצר עבור התקני HomePod תומכים. השיפור השלישי אינו משמעותי לשוק הישראלי, ומתייחס לחיבור מסגרות האשראי המשפחתיות של Apple Card לאחת גדולה, תחת אחד המשתמשים.

בין התיקונים שמציע העדכון אפשר למצוא הוספה של האפשרות לשתף רשימות שירים עם אחרים ב-Apple Music, מניעת עצירות בלתי צפויות בעת השמעת מוזיקה בזמן הפעלת יכולות ה-Dolby Atmos של המכשיר, מניעת תצוגה של מידע לא נכון בעת כתיבת מידע שגוי בדואר אלקטרוני, עבור משתמשים בכתב ברייל, וכן קפיצות במוזיקה בעת שמשתמשים במתאם לאוזניות מ-USB Type-C לחיבור 3.5 מ"מ.

אפל השיקה עדכון למערכת ההפעלה לטאבלטים Reviewed by on . לפי יומיים שחררה אפל את עדכון הגרסה עבור מערכת ההפעלה הטלפונית שלה, iOS 14.7. עכשיו מגיע תור העדכון המקביל למערכת ההפעלה לטאבלטים, iPadOS 14.7, שמציע כמה תיקוני לפי יומיים שחררה אפל את עדכון הגרסה עבור מערכת ההפעלה הטלפונית שלה, iOS 14.7. עכשיו מגיע תור העדכון המקביל למערכת ההפעלה לטאבלטים, iPadOS 14.7, שמציע כמה תיקוני Rating: 0

הגיבו