תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » ניהול חללי עבודה בבנייני משרדים: סטארט-אפ הפרופטק ג'ונס גייס 12.5 מ' ד'
היזמים. מימין: עמרי שטרן, מנכ"ל, ומיכאל רודמן, סמנכ"ל הטכנולוגיות - ג'ונס. צילום: ג'ונס

ניהול חללי עבודה בבנייני משרדים: סטארט-אפ הפרופטק ג'ונס גייס 12.5 מ' ד'

ג'ונס, שהפלטפורמה שלה פועלת היום ביותר מ-6,000 בניינים ברחבי ארה"ב ומותקנת בחללי עבודה של חברות דוגמת גוגל, ספוטיפיי ואמזון, שואפת לבנות פלטפורמה שתאפשר לנהל משרד בבניין משרדים ולהזמין באפליקציה שירותים שוטפים

מאת 20 ביולי 2021, 11:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סטארט-אפ הפרופטק ג'ונס מתל אביב השלים סבב גיוס A בהיקף 12.5 מיליון דולר, להמשך פיתוח ושיווק של פלטפורמה המסייעת לבעלי בנייני משרדים ולחברות השוכרות לנהל בקלות את חללי העבודה שלהם. מאז הקמתה גייסה ג'ונס מעל 20 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו חברת שירותי הנדל"ן המסחרי הגדולה בארה"ב JLL וקרן הון הסיכון Khosla של וינוד קושלה, ממייסדי סאן מיקרוסיסטמס. בגיוס השתתפו גם: אוניברסיטת סטנפורד, MetaProp, Hetz Ventures, Ground Up Ventures, Camber Creek ו-Startups500. 

ג׳ונס הוקמה בשנת 2017 על ידי עמרי שטרן, בוגר הרווארד ביזנס סקול, המשמש כנמכ"ל, ומיכאל רודמן, בוגר תלפיות, המשמש כסמנכ"ל הטכנולוגיות. בחברה מועסקים כיום 25 עובדים בתל אביב ובניו יורק. במהלך 2020 הגדילה החברה את הכנסותיה ב-1,000%, למרות משבר הקורונה בענף הנדל"ן המשרדי. החברה מתכוונת לשלש את כמות העובדים השנה, ולגייס בארץ בעיקר מפתחי תוכנה, מנהלי מוצר ומעצבים.

הפלטפורמה של ג'ונס ביצעה מהפך דיגיטלי לכל התהליך הסבוך של הצגת אישורים של הספקים מול מנהלי בניינים.

ג'ונס שואפת כיום לייצר ללקוחותיה פלטפורמה שבה יוכלו לנהל משרד בבניין משרדים ולהזמין באפליקציה שירותים שוטפים, כגון ניקיון שבועי או מילוי מחדש של ציוד למטבח.

הפלטפורמה של ג'ונס פועלת היום ביותר מ-6,000 בניינים ברחבי ארה"ב ומותקנת בחללי עבודה של חברות כדוגמת גוגל, ספוטיפיי ואמזון, ועם לקוחותיה נמנות גם חברות דוגמת ג'יי.פי מורגן, ווי-וורק, בלקסטון, JLL ובניינים מפורסמים, דוגמת מרכז רוקפלר, בניין טראנס-אמריקה, בניין גרנד סנטרל ושוק צ'לסי בניו-יורק.

מיכאל רודמן, מייסד משותף וסמנכ"ל הטכנולוגיות, שמנהל את מרכז הפיתוח של ג'ונס בתל-אביב, אמר, כי ״מעבר להתרחבות לכל חברות הנדל"ן המובילות בארה"ב, אנו נשתמש בגיוס גם כדי להרחיב את יכולות ה-AI שלנו על מנת לחזות מה כל משרד צריך לפני שהוא בכלל מזמין. מהלך זה יאפשר לג׳ונס לספק ללקוחות הצעות לגבי שירות או פריטים שאולי ירצו להזמין בהמשך. ג'ונס בנתה וממשיכה לפתח את מערכת ההפעלה של חללי העבודה בבנייני משרדים. גילינו שהמוצר שלנו עובד בצורה מיטבית כאשר הוא רץ ברקע בסביבת הבניין, ממש כמו מערכת הפעלה".

עוד הוסיף רודמן, כי "במהלך הקורונה חשבנו הרבה איך להתאים את המוצר והשירות שלנו למציאות החדשה וכיצד יראה עתיד מקום העבודה. אנחנו מאמינים שהעתיד נמצא במודל ההיברידי, ולכן אנחנו מאפשרים לעובדים שלנו גמישות מלאה לעבוד בכל מקום בו הם מרגישים פרודוקטיביים, תוך שאנו משקיעים הכל כדי להבטיח שגם עבודה במשרד תהיה זמינה ואטרקטיבית עבורם, ככל שירצו בכך. העבודה ההיברידית העלתה את המוטיבציה בקרב המפתחים, ועובדים עם מוטיבציה בונים מוצרים טובים יותר. החלטנו להתמקד בתעשייה ותיקה שרק עכשיו מתחילה לאמץ טכנולוגיות דיגיטליות. החלטנו להיות פורצי דרך, להביא מוצר מאוד צרכני באופי שלו ולהיות חברת הפרופטק המובילה בישראל״.

ניהול חללי עבודה בבנייני משרדים: סטארט-אפ הפרופטק ג'ונס גייס 12.5 מ' ד' Reviewed by on . סטארט-אפ הפרופטק ג'ונס מתל אביב השלים סבב גיוס A בהיקף 12.5 מיליון דולר, להמשך פיתוח ושיווק של פלטפורמה המסייעת לבעלי בנייני משרדים ולחברות השוכרות לנהל בקלות א סטארט-אפ הפרופטק ג'ונס מתל אביב השלים סבב גיוס A בהיקף 12.5 מיליון דולר, להמשך פיתוח ושיווק של פלטפורמה המסייעת לבעלי בנייני משרדים ולחברות השוכרות לנהל בקלות א Rating: 0

הגיבו