תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » יפן: מכר קבצים פרוצים ל-Legend of Zelda: Breath – ונעצר
מלהיטי קונסולת ה-Switch של נינטנדו. Legend of Zelda: Breath. צילום: BigStock

יפן: מכר קבצים פרוצים ל-Legend of Zelda: Breath – ונעצר

רשויות החוק ביפן מתייחסות, כך התברר, מאוד בנוקשות ובאגרסיביות להאקרים שפורצים קבצי שמירה של משחקים פופולריים, משנים את הנתונים שלהם באמצעות כלי מרמה שונים, ואז מוכרים את הקבצים למשתמשים

מאת 11 ביולי 2021, 15:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

משטרת ניאיגטה, בירת מחוז באי הונשו ביפן, הודיעה בסוף השבוע כי עצרה תושב מטוקיו בחשד שמכר קבצי שמירה מותאמים עבור המשחק Legend of Zelda: Breath. מדובר במשחק שהושק ב-2017, ונחשב מאז לאחר הלהיטים של קונסולת ה-Switch של נינטנדו.

החשיפה הייתה אחרי שהמשטרה שמה לב למכירה הפומבית של הקבצים הללו, שהחלה כבר באפריל השנה. לפי ההערכות, ההאקר, שעונה לשם איצ'ימין שו, הכניס לכיסו כ-10 מיליון ין מהמכירות הללו, שהם יותר מ-90 אלף דולר.

ביפן, כך מסתבר, מתייחסים מאוד בנוקשות ובאגרסיביות להאקרים שפורצים קבצי שמירה של משחקים פופולריים, משנים את הנתונים שלהם באמצעות כלי מרמה שונים, ואז מוכרים את הקבצים למשתמשים. קבצי כאלה, כמו במקרה המסוים הזה, מעניקים בדרך לא ראויה ציוד שקשה מאוד להשיג במשחק, רמות גבוהות יותר של השחקנים, שקשה בדרך כלל להגיע אליהן.

אלא ש-שו אף הציע לשחקנים שירות מתקדם יותר: שינוי קבצי שמירה בהתאם לבקשות שלהם, תוך שהוא מבטיח להם את הגרסה העילאית עבור המשחק המאוד פופולרי במדינה.

וכאמור, לא מדובר במקרה ראשון. בפברואר האחרון לפי הדיווחים נעצר אזרח המדינה בגין מכירה של קבצים שמירה עבור Pokemon Sword & Shield, בסכום מצטבר של כ-10,000 דולרים. הוא מכר לאנשים קבצי שמירה של פוקימונים שונים, ברמות שונות.

יפן: מכר קבצים פרוצים ל-Legend of Zelda: Breath – ונעצר Reviewed by on . משטרת ניאיגטה, בירת מחוז באי הונשו ביפן, הודיעה בסוף השבוע כי עצרה תושב מטוקיו בחשד שמכר קבצי שמירה מותאמים עבור המשחק Legend of Zelda: Breath. מדובר במשחק שהוש משטרת ניאיגטה, בירת מחוז באי הונשו ביפן, הודיעה בסוף השבוע כי עצרה תושב מטוקיו בחשד שמכר קבצי שמירה מותאמים עבור המשחק Legend of Zelda: Breath. מדובר במשחק שהוש Rating: 0

הגיבו