תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » האי המסתורי שהתגלה בצילום לוויין של מפות גוגל
האי שהתגלה בתמונת הלוויין של מפות גוגל

האי המסתורי שהתגלה בצילום לוויין של מפות גוגל

רבים הוכו בתדהמה מאי מסתורי, שעד היום איש לא ראה, שנצפה בתמונת לוויין של מפות גוגל באזור קראלה שבדרום מערב הודו

מאת 20 ביוני 2021, 15:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אי קטן בצורת כליה התגלה בקרבת חופי קראלה שבדרום מערב הודו, באזור נמל קוצ'ין, בצילום לוויין של מפות גוגל. עד היום לא ראה אותו איש בים.

רבים הוכו בתדמה מהצילום, בהם גם מומחים שמשערים כי האי שקוע מתחת למים.

הגילוי הועלה בראשונה על ידי חברה הודית לפיתוח תיירות, ששלחה מכתב לגורמים רשמיים באוניברסיטת קראלה למדעי הים, שחוקרת כעת את הנושא.

בפוסט בפייסבוק שפרסם נשיא החברה, קסביה ג'ולאפאן, הוא כותב, כי "הסיבות להיווצרות ה'גוש' ועוד שאלות רבות צריכות להיחקר".

במכתב לאוניברסיטה כתבה החברה, כי "יש לחקור כדי למצוא את הסיבות להיווצרות האי, איזה תפקיד הוא ממלא בזרמי המים ובסחף החופי והאם דיונת החול הזאת יכולה לשמש כחוף שימור מלאכותי באזור".

לפי הדיווחים, לא ידוע דבר על האי התת-מימי, לבד מצורתו, כפי שנתפס בתמונת הלוויין של מפות גוגל. הרכבבו והגורמים להיווצרותו עדיין צריכים להיחקר ברגע שיימצא פיזית.

"במבט במפות גוגל, זה נראה כמו כל אי תת מימי שקיים, אבל איננו יודעים על האי הזה דבר – האם הוא מורכב מחול או מטיט, והאם הוא נוצר בדרך טבעית", אמר קיי ריג'י קון, סגן נשיא האוניברסיטה, והוסיף כי דייגים לאורך החוף הזה התלוננו על מכשולים באזור הזה של נמל קוצ'ין.

האי המסתורי שהתגלה בצילום לוויין של מפות גוגל Reviewed by on . אי קטן בצורת כליה התגלה בקרבת חופי קראלה שבדרום מערב הודו, באזור נמל קוצ'ין, בצילום לוויין של מפות גוגל. עד היום לא ראה אותו איש בים. רבים הוכו בתדמה מהצילום, ב אי קטן בצורת כליה התגלה בקרבת חופי קראלה שבדרום מערב הודו, באזור נמל קוצ'ין, בצילום לוויין של מפות גוגל. עד היום לא ראה אותו איש בים. רבים הוכו בתדמה מהצילום, ב Rating: 0

הגיבו