תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » המחסור בשבבים: סובארו עוצרת ייצור בחלק ממפעליה
עוד נפגעת מהמחסור בשבבים. סובארו. צילום אילוסטרציה: BigStock

המחסור בשבבים: סובארו עוצרת ייצור בחלק ממפעליה

יצרנית כלי הרכב תפסיק את פועלה במפעלים שלה בגונמה, שממוקמים צפון מזרחית לבירה טוקיו, החל מה-16 ביולי ● בחברה הודיעו באופן מפורש: "מדובר בחלק מההתאמות בייצור שאנו מבצעים לאור החוסר במוליכים למחצה"

מאת 20 ביוני 2021, 13:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סובארו היא יצרנית הרכב התורנית שפעילותה נפגעת קשה עקב המחסור המתמשך בשבבים, בכלל ובשוק הרכב בפרט. בסוף השבוע הודיעה החברה כי היא החליטה לדומם את מנועי הייצור של המכוניות שלה במפעלים שלה בגונמה, שממוקמים צפון מזרחית לבירה טוקיו. זה יקרה ב-16 ביולי, ובחברה הודיעו באופן מפורש: "מדובר בחלק מההתאמות בייצור שאנו מבצעים לאור החוסר במוליכים למחצה".

כאמור, לא מדובר בפעם הראשונה בה יצרנית רכבים נכנעת ומפסיקה ייצור למשך זמן מה בגלל המשבר הגלובלי, וסובארו כנראה גם לא תהיה האחרונה לנהגו כך. לפי הדיווחים, סוזוקי (Suzuki) מתכננת גם היא בחודש הבא להשבית שני מפעלים שלה לכמה ימים, בגלל החוסר בשבבים.

החברה טרם החליטה סופית, אבל לפי דובריה היא ממשיכה לבצע שינויים כדי למזער את ההשפעה, וזה כולל סגירה ליומיים של אחד המפעלים שלה בשיזוקה, פין, וסגירת מפעל נוסף באזור לשבעה ימים.

המחסור בשבבים: סובארו עוצרת ייצור בחלק ממפעליה Reviewed by on . סובארו היא יצרנית הרכב התורנית שפעילותה נפגעת קשה עקב המחסור המתמשך בשבבים, בכלל ובשוק הרכב בפרט. בסוף השבוע הודיעה החברה כי היא החליטה לדומם את מנועי הייצור של סובארו היא יצרנית הרכב התורנית שפעילותה נפגעת קשה עקב המחסור המתמשך בשבבים, בכלל ובשוק הרכב בפרט. בסוף השבוע הודיעה החברה כי היא החליטה לדומם את מנועי הייצור של Rating: 0

הגיבו