תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האם גוגל מפתחת תשובה לרשת האיתור Find My של אפל?
למצוא טלפון אנדרואיד אבוד. אילוסטרציה: BigStok

האם גוגל מפתחת תשובה לרשת האיתור Find My של אפל?

אזכור לתכונה של איתור מכשירים אחרים נמצא בגירסת בטה של שירותי Play של גוגל

מאת 20 ביוני 2021, 11:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) מפתחת כלי למציאת מכשירים, בדומה לרשת Find My של אפל, כך לפי דיווח באתר 9to5Google, שמצא אזכור לתכונה בגירסת בטה של שירותי Play, וקוד המתייחס ליכולת של סמארטפונים לסייע באיתור מכשירים אחרים, מה שמרמז על כך שבקרוב ניתן יהיה אולי לאתר מכשירי אנדרואיד אבודים ביתר קלות.

מערכת Find My של גוגל יכולה כעת לאתר רק טלפונים שמחוברים לרשת Wi-Fi או סלולר וששירותי המיקום מאופשרים בהם, לעומת השירות של אפל, שמאפשר למכשירים לשדר אות בלוטות' גם כאשר הם כבויים. בשלב זה, לא ברור איזו הגבלה מאלה, אם בכלל, תוכל לפתור תכונת הרשת החדשה, שתכונה כנראה Spot.

בגירסת הבטה אותרה הגדרה שתאפשר למשתמשים להפעיל את התכונה, שתוביל לכך שהמכשיר שלהם יוכל לסייע באיתור מכשירים חדשים, אבל לא ברור האם התכונה החדשה תוכל לאתר התקנים אחרים חוץ מטלפונים, כמו התכונה של אפל או של סמסונג. יש לסייג וללומר, כי בהתחשב בכך שהקוד מופיע בגירסת בטא, אין ערובה לכך שהוא יראה אור בגירסה ציבורית.

האם גוגל מפתחת תשובה לרשת האיתור Find My של אפל? Reviewed by on . גוגל (Google) מפתחת כלי למציאת מכשירים, בדומה לרשת Find My של אפל, כך לפי דיווח באתר 9to5Google, שמצא אזכור לתכונה בגירסת בטה של שירותי Play, וקוד המתייחס ליכול גוגל (Google) מפתחת כלי למציאת מכשירים, בדומה לרשת Find My של אפל, כך לפי דיווח באתר 9to5Google, שמצא אזכור לתכונה בגירסת בטה של שירותי Play, וקוד המתייחס ליכול Rating: 0

הגיבו