תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » פיתוח של סמסונג: מסך אורגני נמתח, שמוצמד לעור ומנטר מדדים ביומטריים
מוצמד לעור. המסך הנמתח של סמסונג. צילום: סמסונג

פיתוח של סמסונג: מסך אורגני נמתח, שמוצמד לעור ומנטר מדדים ביומטריים

חוקרי סמסונג פיתחו מסך שיכול להימתח עד 30%, המוצמד לעור ומנטר בצורה רציפה את קצב פעימות הלב בזמן אמת ● מתכננת בעתיד לפתח את הטכנולוגיה כדי לאפשר ניטור מדדים נוספים

מאת 8 ביוני 2021, 14:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בפוסט שפרסמה בבלוג החדשות הרשמי שלה,הודיעה סמסונג (Samsung), כי חוקרים במכון המתקדם לטכנולוגיה של החברה (SAIT), המרכז הייעודי של סמסונג לטכנולוגיות עתידיות, פיתחו מסך OLED אורגני נמתח, שניתן להצמדה על פרק כף היד לצורך ניטור קצב פעימות הלב בזמן אמת, והוא פועל ברצף גם כאשר מניעים את פרק כף היד או מותחים אותו.

"הצלחת המבחן מוכיחה את ישימות הטכנולוגיה לשימושים נוספים בעתיד", כותבת החברה בבלוג.

אחד ההישגים הגדולים של המחקר הזה, לדברי החברה, הוא שצוות החוקרים הצליח לייצר את המסך מתרכובת פולימרית גמישה ויציבה ששולב בה חיישן, שתפקדו בצורה רציפה גם כאשר הוא נמתח ב-30%.

החוקר הראשי של הפרויקט, יונגג'ון יון, מציין בפוסט, כי "העוצמה של הטכנולוגיה הזאת היא שהיא מאפשרת למדוד נתונים ביומטריים למשך זמן ארוך בלי הצורך להסיר את ההתקן כאשר ישנים או מתאמנים, מאחר שהתחושה היא שההתקן הוא חלק מן העור. ניתן גם לנטר באמצעותו נתונים ביומטריים באופן מיידי, בלי הצורך להעבירם להתקן חיצוני. הטכנולוגיה יכולה לשמש גם במוצרי בריאות לבישים למבוגרים, ילדים ותינוקות, כמו גם למטופלים עם מחלות מסוימות".

"המחקר שלנו עדיין מצוי בשלבים מוקדמים, אבל היעד שלנו או לאמת ולייצר מכשירים נמתחים תוך שיפור הגמישות שלהם", כתב החוקר ג'ונג וון צ'אנג. "בנוסף לחיישן המנטר את קצב הלב, אנחנו מתכננים לשלב חיישנים נמתחים ומסך ברזולוציה גבוהה כדי לאפשר למשתמשים לנטר עוד מדדים, כמו רמת חמצן, לחץ דם, תרשים חשמלי של השריר ועוד.

פיתוח של סמסונג: מסך אורגני נמתח, שמוצמד לעור ומנטר מדדים ביומטריים Reviewed by on . בפוסט שפרסמה בבלוג החדשות הרשמי שלה,הודיעה סמסונג (Samsung), כי חוקרים במכון המתקדם לטכנולוגיה של החברה (SAIT), המרכז הייעודי של סמסונג לטכנולוגיות עתידיות, פית בפוסט שפרסמה בבלוג החדשות הרשמי שלה,הודיעה סמסונג (Samsung), כי חוקרים במכון המתקדם לטכנולוגיה של החברה (SAIT), המרכז הייעודי של סמסונג לטכנולוגיות עתידיות, פית Rating: 0

הגיבו