תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מסך נייד של אסוס – פינוק בשביל הילדים או בעצם למענכם?
ROG Strix XG16 של אסוס. צילום: יח"צ

מסך נייד של אסוס – פינוק בשביל הילדים או בעצם למענכם?

הוא מסך משחקים בהגדרה, ואפשר לקחת אותו איתכם לכל מקום, כך שלילדים יהיה כיף לשחק בדרכים - אבל האם מדובר בסתם תירוץ כדי לקנות את המסך בעצם בעבורכם?

מאת 24 במאי 2021, 11:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הלהט האמיתי של הקיץ מתקרב. החופשה מלימודים של הילדים אולי תתקצר, אבל בוודאות לא תיעלם, ואחרי שכל החגים יעברו להם עד שהשנה תתחיל שוב, זה הזמן אולי לחשוב על פינוקים – וכן, אפשר יהיה לנצל את המצב כדי לספר לכולם שקניתם את זה בשביל הילדים.

אחד הפינוקים שתופס לאחרונה קצת תאוצה הוא שוק המסכים הניידים. אולי עוד יש כאלה ביניכם שזוכרים שפעם כדי להשתמש במסך 17 אינץ', שלא לדבר על יותר, היינו צריכים לפנות חצי שולחן. אז כיום, מסך משחקים, כמו ROG Strix XG16 של אסוס (Asus) לא רק שלא זקוק להרבה מקום במיוחד, אלא שכשלא צריך אותו אפשר פשוט להניח אותו בצד במקום שהוא בכלל לא מפריע, למשל בתיק. ואז להוציא אותו שוב כשממש צריכים אותו או רוצים בו, למשל כדי לשחק בהנאה תוך כדי נסיעה ארוכה ברכבת, או בחדר במלון. כן, סליחה, הילדים.

ומה שעוד יותר מדהים הוא שהעובדה שהמסך נכנס למסגרת ניידת, הוא לא ממש מוותר בשביל זה על ביצועים. ל-Strix XG16, עם מסך ה-15.6 אינץ' שלו, יש תמיכה בקצב רענון מאוד מודרני של 144 הרץ, והוא מציע זמן תגובה יפה של 3 אלפיות השנייה, בהירות סבירה של 300 ניט, וגם סוללה שמספיקה לשלוש שעות משחק רצופות – ואחרי של טעינה אפשר לשחק עוד שעתיים.

ואת כל זה הוא עושה כשהוא מוסיף למשקל המשא 1.6 ק"ג בלבד. יש לו מעמד מתכת מובנה, אבל אם רוצים אפשר לחבר לו חצובה ולהפוך אותו למסך עבודה משני, ואז גם להוציא את הילדים ממשוואת התירוץ לקנייה. המחיר: 1,999 שקלים.

מסך נייד של אסוס – פינוק בשביל הילדים או בעצם למענכם? Reviewed by on . הלהט האמיתי של הקיץ מתקרב. החופשה מלימודים של הילדים אולי תתקצר, אבל בוודאות לא תיעלם, ואחרי שכל החגים יעברו להם עד שהשנה תתחיל שוב, זה הזמן אולי לחשוב על פינוק הלהט האמיתי של הקיץ מתקרב. החופשה מלימודים של הילדים אולי תתקצר, אבל בוודאות לא תיעלם, ואחרי שכל החגים יעברו להם עד שהשנה תתחיל שוב, זה הזמן אולי לחשוב על פינוק Rating: 0

הגיבו