תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » אקרוניס מקימה מרכז נתונים ראשון בישראל
סרגיי בלאוסוב, מנכ״ל ומייסד אקרוניס. צילום: אקרוניס

אקרוניס מקימה מרכז נתונים ראשון בישראל

מרכז הנתונים המקומי יוקם כחלק מפרויקט ענק של החברה להקמת 111 מרכזי נתונים ברחבי העולם, כולל אחד שיוקם בישראל ● תגייס כמאה עובדים למשרדי הפיתוח בישראל

מאת 3 במרץ 2021, 12:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אקרוניס, המספקת פתרונות אבטחת ענן כשירות, מרחיבה את הפריסה העולמית של שירותיה על ידי הקמת 111 מרכזי נתונים מסביב לעולם, כולל אחד שיוקם לראשנה על ידי החברה בישראל. מרכז הנתונים שייבנה בארץ יוקם בסיוע חברת מטריקס, המייצגת הרשמית של החברה בישראל. כחלק מרחבת נוכחות בארץ, תגייס אקרוניס כמאה עובדים למשרדי הפיתוח בישראל.

באמצעות הקמת מרכזי הנתונים החדשים, שותפי החברה ולקוחותיה בישראל יוכלו מעתה לקבל גישה לכלל המוצרים והשירותים של אקרוניס, על בסיס גישה מקומית ומהירה. השירותים כוללים גיבוי מקומי ומהיר ושחזור, לצד ואבטחת מידע עסקי ופרטי, כשהם מכילים סל שירותי סייבר מלא, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ותאימות לסטנדרטים מקומיים לפרטיות ולאבטחת סייבר.

ישראל מצטרפת ליעדים נוספים שבהם מציעה אקרוניס את מוצריה ושירותיה על בסיס מרכזי נתונים מקומיים, בהם ארה״ב, אנגליה, קנדה, שוויץ, צרפת, גרמניה, יפן, אוסטרליה, ניו-זילנד, ליכטנשטיין וספרד.    

הוספת מרכזי נתונים בישראל וביעדים אחרים בעולם היא חלק ממהלך שיאפשר לאקרוניס שליטה גלובלית טובה יותר על כל מרכזי הנתונים שלה ברחבי העולם, תוך מתן מענה לפתרונות שרידות וניהול מתקדמים בסביבה מרובת שכבות-הפצה ושימת דגש על נגישות לכלי אבטחת המידע. פתרונות החברה מתאימים לארגונים מרמת משתמש הקצה ועד לרמת מנהל מערכות המידע (CISO), ומרמת ספק השירות לרמת המפיץ.

בהתייחסו להוספת מרכז הנתונים בישראל, אמר סרגיי בלאוסוב, מנכ״ל ומייסד אקרוניס, כי ״התרחבות זו תאפשר לנו לספק לשותפינו וללקוחותיהם בישראל שירותי סייבר יעילים יותר מבחינת עלות, רוחב-פס וזמן תגובה, ובנוסף תיתן מענה לדרישה שעולה מארגונים ממשלתיים ומוסדיים לקבלת גישה מקומית. כמו כן, התרחבות זו מדגימה את מחויבותנו לאספקת שירותי ומוצרי אבטחת מידע איכותיים ללקוחותינו״.

יונה בקלצ'וק, דירקטור לקוחות אסטרטגיים במטריקס מוצרי תוכנה, אמר, כי "מטריקס רואה יותר ויותר ארגונים המעבירים את ניהול המידע שלהם ואבטחתו לענן, ולשם כך הם נשענים על שירותים המסופקים על יד מטריקס. כחלק משירותים אלו, חבילת מוצרי אבטחת המידע של אקרוניס והגישה למרכז הנתונים המקומי יספקו מענה לגידול בצורך זה, תוך אבטחת גישה מקומית ויעילה".

יונה בקלצ'וק, דירקטור לקוחות אסטרטגיים במטריקס מוצרי תוכנה. צילום: ד"ר עמירם אורן

יונה בקלצ'וק, דירקטור לקוחות אסטרטגיים במטריקס מוצרי תוכנה. צילום: ד"ר עמירם אורן

אקרוניס מקימה מרכז נתונים ראשון בישראל Reviewed by on . אקרוניס, המספקת פתרונות אבטחת ענן כשירות, מרחיבה את הפריסה העולמית של שירותיה על ידי הקמת 111 מרכזי נתונים מסביב לעולם, כולל אחד שיוקם לראשנה על ידי החברה בישרא אקרוניס, המספקת פתרונות אבטחת ענן כשירות, מרחיבה את הפריסה העולמית של שירותיה על ידי הקמת 111 מרכזי נתונים מסביב לעולם, כולל אחד שיוקם לראשנה על ידי החברה בישרא Rating: 0

הגיבו