תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » קארל פיי, ממייסדי OnePlus, מזמין אתכם להשקיע בחברה החדשה שלו
קמפיין מימון המונים. Nothing

קארל פיי, ממייסדי OnePlus, מזמין אתכם להשקיע בחברה החדשה שלו

פיי יפתח בקרוב קמפיין מימון המונים ל-Nothing, ואחד המשקיעים יצטרף להנהלת החברה ● על הדרך הוא רכש את השאריות של Essential, החברה המנוחה של אנדי רובין, ממציא האנדרואיד

מאת 16 בפברואר 2021, 18:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קארל פיי, ממייסדי OnePlus, ממשיך לעורר עניין רב בחברה החדשה שלו – Nothing, ובעקבות זאת הוא גם יוצא למסע גיוס כספים חדש, במימון המונים. פיי מגדיר את הקמפיין החדש כדרך שלו לתת לציבור הלקוחות לקחת חלק בחברה – אחד מהמשקיעים בסבב הגיוס המיוחד הזה ייבחר להצטרף להנהלת Nothing, כנציג שאמור להזכיר לה בשוטף מה הלקוחות רוצים.

אנשים שירצו בכך יכולים כבר מהיום (ג') להירשם באתר החברה להשתתפות בקמפיין, שיתחיל ב-2 במרץ – וכנראה שגם יהיה קצר מאוד. סכום הגיוס שתשיג החברה החדשה יצטרף ל-22 מיליון הדולרים שהיא כבר גייסה, ש-15 מיליון מהם הגיעו מגוגל ונצ'רס, קרן ההשקעות של אלפבית, החברה האם של גוגל.

פיי כבר סיפר שהמוצר הראשון שתשיק החברה יהיה אוזניות אלחוטיות נטולות חוטים – כנראה בקיץ, אבל הוא לא סיפר שאחד הצעדים הראשונים שעשה היה לרכוש את השאריות של Essential – יצרנית הטלפונים שהקים אנדי רובין, האיש שיצר את אנדרואיד, וכשלה בשוק לחלוטין.

עדיין לא ברור כיצד מתכוונים ב-Nothing להשתמש ב-Essential, אבל גם החברה של רובין לא התכוונה לייצר טלפונים בלבד, אלא התקנים שיתאימו להיבטים שונים של החיים הדיגיטליים – כמו שלט רחוק מיוחד, שהוצג כקונפסט ממש לפני שהיא נסגרה.

קארל פיי, ממייסדי OnePlus, מזמין אתכם להשקיע בחברה החדשה שלו Reviewed by on . קארל פיי, ממייסדי OnePlus, ממשיך לעורר עניין רב בחברה החדשה שלו - Nothing, ובעקבות זאת הוא גם יוצא למסע גיוס כספים חדש, במימון המונים. פיי מגדיר את הקמפיין החדש קארל פיי, ממייסדי OnePlus, ממשיך לעורר עניין רב בחברה החדשה שלו - Nothing, ובעקבות זאת הוא גם יוצא למסע גיוס כספים חדש, במימון המונים. פיי מגדיר את הקמפיין החדש Rating: 0

הגיבו