תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חטיבת הסייבר של קבוצת SQLink תשווק את מוצרי רבייבסק
ניר בר נתן, מנהל חטיבת שרותי הגנת סייבר בקבוצת SQLink. צילום: אפרת קופר

חטיבת הסייבר של קבוצת SQLink תשווק את מוצרי רבייבסק

מערכת Revive מתמחה בעולמות הפיירוולים ובתחומי הפעילות של צ'ק פוינט ● "הצפי שלנו הינו שוק בעל נפח של מיליוני שקלים בשנה בשוק הישראלי לבדו", כך אמר ניר בר נתן, מנהל אבטחת המידע ומנהל שירותי אבטחת סייבר בקבוצת אסקיולינק

מאת 29 באוקטובר 2020, 11:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סייברלינק (CyberLink) מקבוצת SQLink, הודיעה אתמול (ד') כי חתמה על הסכם מקצועי עם חברת  רבייבסק (ReviveSec), המתמחה בפיתוח אבטחת מידע לעולם האוטומציה., לשיווקה בשוק הישראלי, שיתרחב בהמשך לשוק העולמי.

SQLink תבצע במסגרת ההסכם Product to Market לשוק הישראלי, תרחיב את השיווק והמכירות אל מול לקוחות רלוונטיים שבאמתחתם מוצרי פיירוול, ותעניק תמיכה ב-Level1. רבייבסק תתמקד בפיתוח ואסקלציה לתמיכה מתקדמת.

לפי החברות, היתרון התשתיתי העצום שמציגה כל אחת מהן בעולם העסקי בשוק הישראלי, בכל מגזרי המשק, ביניהם: היי-טק, ממשלה, ביטחון, מוסדות פיננסיים וסטארט-אפים, היווה את הבסיס לקשר שנרקם ביניהן.

מערכת Revive מתמחה בעולמות הפיירוולים ובתחומי הפעילות של צ'ק פוינט. לחברה ניסיון רב בבדיקות ה-Gateway ויכולת אנליזה מהירה לתקלות. החברה פועלת גם בענן, שם היא תומכת בפיירוולים בתחומי AZURE ו-AWS. רבייב עושה שימוש בטכנולוגיות אוטומציה, DevOps ואלגוריתמיקה מעמיקה.

ניר בר נתן, מנהל חטיבת שרותי הגנת סייבר בקבוצת SQLink: "אנחנו פונים בעיקר לחברות בינוניות עד גדולות, כאלה שמגינות על הרשת שלהם עם לפחות CLUSTER אחד, ומעוניינות לקבל שקיפות מלאה. בשל הביקוש הרב לפתרונות אלה, הצפי שלנו הינו שוק בעל נפח של מיליוני שקלים בשנה בשוק הישראלי לבדו".

דניאל לוי, מייסד ומנמ"ר חברת רבייבסק: "המטרה שלנו היא להיכנס לשוק הישראלי עם מוצר חדשני בעל ערך מוסף מאד גבוה, כזה שאין לו מתחרים. מצאנו כי סייברלינק, חטיבת הסייבר של SQLink, מחזיקה בארסנל פתרונות ייחודיים, מנוהלים בתחום אבטחת המידע והגנת סייבר, וזה בדיוק המקום שאנחנו רוצים להיות בו".

חטיבת הסייבר של קבוצת SQLink תשווק את מוצרי רבייבסק Reviewed by on . סייברלינק (CyberLink) מקבוצת SQLink, הודיעה אתמול (ד') כי חתמה על הסכם מקצועי עם חברת  רבייבסק (ReviveSec), המתמחה בפיתוח אבטחת מידע לעולם האוטומציה., לשיווקה ב סייברלינק (CyberLink) מקבוצת SQLink, הודיעה אתמול (ד') כי חתמה על הסכם מקצועי עם חברת  רבייבסק (ReviveSec), המתמחה בפיתוח אבטחת מידע לעולם האוטומציה., לשיווקה ב Rating: 0

הגיבו