מבלבלת את ה"אויב": אילוסיב נטוורקס מגייסת 24 מיליון דולר

כספי הגיוס יסייעו לחברה לקדם את הצמיחה באמצעות השקעה במערך השיווק ובהמשך פיתוח המוצר * במקביל, החברה הודיעה על הסכם שותפות אסטרטגית עם מיקרוסופט, שתטמיע את פתרון ההטעיה שלה על גבי Azure

עופר ישראלי, מייסד ומנכ"ל אילוסיב נטוורקס. צילום: יח"צ

אילוסיב נטוורקס (Illusive Networks), הפועלת בתחום הפתרונות האקטיביים להגנת סייבר ולהטעיית תוקפים, מדווחת על השלמת סבב גיוס B1 של 24 מיליון דולר משורה של משקיעים חדשים וקיימים, בהם ספרינג לייק אקוויטי פרטנרס, מרקר, NEA – שהובילה את הסבב הקודם, בסמר, סיסקו, מיקרוסופט וסיטי. במקביל לגיוס, החברה מדווחת על צמיחה של 228% בהכנסות החוזרות החדשות ב-12 החודשים האחרונים. עוד מדווחת החברה על הסכם שותפות אסטרטגית עם מיקרוסופט, שתטמיע את פתרון ההטעיה של אילוסיב כשותף "Co-sell" ותציע אותו גם על גבי Azure. עם גיוס זה החברה השלימה גיוסים של 58 מיליון דולר מאז הקמתה.

אילוסיב נטוורקס הוקמה בשנת 2014 במסגרת Team8 על ידי עופר ישראלי, שטרם הקמת החברה ניהל צוותי פיתוח של צ'ק פוינט בכמה מוקדים בעולם. ישראלי מכהן כמנכ"ל החברה, ונדב צפריר, שותף מנהל ב-Team8, מכהן כיו"ר הדירקטוריון. החברה גייסה 5 מיליון דולר עם השקתה, והשלימה גיוס של 22 מיליון דולרים זמן קצר לאחר יציאתה מ-Stealth Mode. לאחר מכן הרחיבה את סבב A, וסבב הגיוס הנוכחי מביא את סך ההון שגויס על ידי החברה ל-58 מיליון דולר. החברה מעסיקה כ-100 עובדים, 60 מתוכם במרכז הפיתוח שלה בתל אביב והשאר במטה החברה בארה"ב. בימים אלה היא מגייסת 30 עובדים נוספים.

הסכום שגויס בסבב ההשקעה הנוכחי ישמש את החברה להאצת הצמיחה באמצעות הרחבת מערכי השיווק והמכירות, ולהשקעות בפיתוח ובהתאמות נוספות של המוצר לעבודה אינטנסיבית ומאובטחת בסביבות ענן. בהתאמה להרחבת מערך השיווק והמכירות, החברה גייסה כמה בעלי תפקידים בכירים בתחום.

עופר ישראלי, מייסד ומנכ"ל אילוסיב נטוורקס, מסר: "הגידול המהיר שלנו מלמד על הצורך שקיים בשוק לפתרון שאנו מציעים. המוצרים שלנו הופכים לקריטיים יותר ויותר בתקופה זו, עם העלייה בהתקפות סייבר והמורכבות באבטחה של סביבת עבודה מרחוק. אנו גם נרגשים מהמומנטום הנפלא שאנו חווים בשותפויות אסטרטגיות עם גופים מובילים, דוגמת מיקרוסופט, שהודיעה על הסכם "Co-sell" עם אילוסיב – ספק פתרון ההטעיה היחיד שלה במסגרת הסכמים אלה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים