תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » שיפורים בדרופבוקס – אבל רק למנויים משלמים
Dropbox. שיפורים למנויים

שיפורים בדרופבוקס – אבל רק למנויים משלמים

דרופבוקס (Dropbox) השיקה כמה שיפורים לתוכנת האחסון בענן שלה, בהם מנהל סיסמאות, כספת קבצים וגיבוי אוטומטי למחשב – אבל רק האחרון יהיה חינמי

מאת 13 באוגוסט 2020, 15:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דרופבוקס (Dropbox) השיקה כמה שיפורים לתוכנת האחסון בענן שלה. השיפורים כוללים מנהל סיסמאות, כספת קבצים וגיבוי אוטומטי למחשב – Mac או PC, אבל שתי התכונות הראשונות יהיו זמינות רק למנויים המשלמים על תוכנית כלשהי.

שירות מנהל הסיסמאות – Dropbox Passwords, מאפשר לשמור סיסמאות ושמות התחברות, שישולבו אוטומטית בעת כניסה לאתרים. התכונה מתאימה ל-Windows, ל-Mac, ל-iOS ול-Android, תוך הסתנכרות בין כל המערכות.

תכונת הכספת – Dropbox Vault, מאפשרת לקבוע תיקייה מוגנת עם קוד, כדי לאחסן בה מסמכים חשובים במיוחד. התכונה מאפשרת גם שיתוף לפי בחירת המשתמש.

תכונת הגיבוי מאפשרת גיבוי של קבצים לפי בחירה מן המחשב בצורה אוטומטית, ותהיה זמינה גם למינויים עם התוכנית הבסיסית החינמית.

בנוסף, החברה השיקה תכונות חדשות למשתמשים בתוכנית Professional. האחת תאפשר לארגונים למתג קובצי דרופבוקס שהם משתפים באמצעות הוספת לוגו, שם החברה ותמונות רקע. התכונה השנייה, גם היא למשתמשים בתוכנית Professional, מאפשר לקבל תובנות על קישורים ששותפו, כמו, למשל, מי ביקר בקישור ששותף, מתי, והאם המבקר רק צפה בקובץ או גם הוריד אותו. תכונות אלה, לדברי החברה, יהיו זמינות בקרוב גם למשתמשים עסקיים.

שיפורים בדרופבוקס – אבל רק למנויים משלמים Reviewed by on . דרופבוקס (Dropbox) השיקה כמה שיפורים לתוכנת האחסון בענן שלה. השיפורים כוללים מנהל סיסמאות, כספת קבצים וגיבוי אוטומטי למחשב – Mac או PC, אבל שתי התכונות הראשונות דרופבוקס (Dropbox) השיקה כמה שיפורים לתוכנת האחסון בענן שלה. השיפורים כוללים מנהל סיסמאות, כספת קבצים וגיבוי אוטומטי למחשב – Mac או PC, אבל שתי התכונות הראשונות Rating: 0

הגיבו