תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חברות היי-טק שמחפשות עובדים – חלק אחרון
מוצאים עבודה - גם בתקופת הקורונה. צילום אילוסטרציה: BigStock

חברות היי-טק שמחפשות עובדים – חלק אחרון

בעוד שהאבטלה יורדת בקצב הרבה יותר איטי מהצפוי ומספר העובדים שלא מצליחים למצוא מקום עבודה, גם בהיי-טק, נשאר גדול, אנחנו נרתמים לעזרה ומביאים בפניכם, שוב, מאגר של חברות שמגייסות בימים אלה ● חלק חמישי

מאת 3 באוגוסט 2020, 15:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כל המשרות מנוסחות בלשון זכר או נקבה אך מיועדות לכלל המינים והמגדרים.

2BSecure
חברת אבטחת המידע והסייבר מגייסת יותר מ-20 עובדים למגוון משרות – מבצעות מבדקי חדירה, מיישמי אבטחת מידע, בקריות SOC, ארכיטקטים, יועצות אבטחת מידע ועוד. מרבית התפקידים מאפשרים גמישות רבה בשילוב עבודה מהמשרד, שממוקם בקריית שדה התעופה, או אצל לקוחות החברה. כמו כן, מתאפשרת עבודה מהבית בעת הצורך, במיוחד בימים אלה.

לשליחת קורות חיים לחצו כאן.

QMasters
החברה מחפשת מיישם מערכת לניטור אירועי אבטחת מידע והגנת הסייבר. כחלק מהתפקיד, הוא יבצע תפעול ואינטגרציה של מערכות אבטחת מידע, טיפול שוטף, כתיבת חוקים, ניהול אירועים, ביצוע בדיקות אודות פעילויות ואירועים חריגים, חקירות בעקבות אירועים, הפקת דו"חות ניתוח תקלות והתרעות אבטחת מידע, ועבודה מול ממשקים שונים בארגון.

דרישות התפקיד: ניסיון של שנה לפחות כאנליסט אבטחת מידע או בקר אבטחת מידע; ניסיון מול מערכות ניטור ובקרה, עדיפות לניסיון והיכרות עם מערכות SIEM \ SOC; ניסיון בהטמעת מערכות SIEM; עדיפות לידע וניסיון ב-Regex; חובה – ניסיון ב-Hands on; ידע במערכות הפעלה, סיסטם, רשתות תקשורת וארכיטקטורה; וכן ראש גדול, ראייה רחבה, ויכולת עבודה ולימוד עצמית. יתרון לניסיון אזרחי, יתרון לבעלי סיווג ביטחוני.

לשליחת קורות חיים לחצו כאן.

וואן
חטיבת מרכזי התמיכה והשירות של חברת התוכנה והאינטגרציה מקימה מוקד באזור השרון. לצורך הפעלתו נפתחו יותר מ-250 משרות חדשות לאיוש מידי בתפקידי תמיכה, מכירה, שירות ושימור לקוחות, וכן משרות ניהוליות עבור המוקד.

להגשת מועמדות למשרות אלה ניתן לשלוח פרטים לכאן.

לצפייה במשרות טכנולוגיות נוספות של וואן בקרו באתר החברה.

מטריקס
החברה, שמונה יותר מ-10,000 עובדים, מגייסת בימים אלה כ-500 עובדים חדשים למגוון תפקידים מבוקשים. בין המשרות החמות שמטריקס מציעה: ראשי צוותים ותוכניתני דוט.נט עם ניסיון ב-Angular 6, תוכניתניות אינטגרציה בעלות ניסיון, מנהלי ואנשי אבטחת מידע, תוכניתניות Java Full Stack ואנשי DevOps. דרישות הסף הן ניסיון מקצועי בן שנתיים לפחות, כשהשכר משתנה ותלוי בשנות הניסיון של המועמד.ת בתחום. מיקום המשרות – בשרון ובמרכז.
אופן העבודה במסגרת התפקידים הללו עשוי להשתנות בהתאם לתפקיד, כאשר חלק מהתפקידים נדרשים לביצוע באופן פרונטלי מהמשרד וחלק במודל עבודה היברידי, שמשלב בית ומשרד. לאור המצב, החברה מקיימת את ראיונות העבודה בעיקר באמצעות שיחות וידיאו ולא באופן פרונטלי.

לרשימת המשרות המלאה שמטריקס מציעה ניתן ללחוץ כאן.

לשליחת קורות חיים לחצו כאן.

מידעטק
מידעטק, המתמחה ביישום מערכת ה-ERP Priority ובפיתוח פתרונות נוספים בסביבת היישום של פריוריטי, מגייסת בימים אלה עובדים לעשרות תפקידים. בין היתר, פתוחות בחברה המשרות הבאות:

מנהלות פרויקטים לסניפי טירת הכרמל והוד השרון – תפקיד שדורש היכרות מעמיקה עם מרבית המודולים של מערכת פריוריטי, כמו גם מספר שנות ניסיון בעבודה עם המערכת במסגרת הובלת פרויקטים מורכבים. המועמדים הרלוונטיים נדרשים גם להציג ניסיון בעבודה מול לקוחות וידע בשפת SQL.

מיישמי כספים לסניף טירת הכרמל – דרישות התפקיד כוללות תואר ראשון בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול או מערכות מידע, או תעודות בהנהלת חשבונות. כמו כן, נדרשת היכרות עם מודול הכספים במערכת פריוריטי. המועמדים המתאימים צריכים להיות בעלי אוריינטציה למערכות ממוחשבות, תודעת שירות גבוהה ויכולת ביטוי גבוהה, כמו גם שליטה מלאה בשפה העברית.

מיישמות לתחום הפרויקטים/קבלנים לסניפי טירת הכרמל והוד השרון – על מנת לעמוד בדרישות תפקיד זה, המועמדות צריכות להיות בוגרות לימודי הנדסה, תעשיה וניהול או מערכות מידע. כמו כן, הן נדרשות לספק רמת שירות גבוהה ולהציג כושר ביטוי טוב ויכולות עבודת צוות.

מפתח פריוריטי לסניף הוד השרון – לתפקיד זה נדרשים שליטה בשפת SQL וניסיון של שנתיים לפחות בפיתוח פריוריטי, והוא מתאים לבוגרי הנדסאי תוכנה או הנדסאי תעשיה וניהול. גם במקרה זה נדרש המועמד לתפקיד לספק רמת שירות גבוהה ולהציג כושר ביטוי טוב ויכולות עבודת צוות.

לשליחת קורות חיים לחצו כאן.

קיידנס
החברה, שפועלת בעולם התכנון האלקטרוני, מגייסת עובדים למשרות טכנולוגיות במרכז הפיתוח שלה בפתח תקווה. בין המשרות המוצעות: מהנדסות תוכנה, מפתחי ++C, מהנדסות אפליקציות, מפתחי ג'אווה, וכן תלמידות הנדסת תוכנה ומדמ"ח מצטיינות למשרת סטודנט.

קורות חיים ניתן להגיש באמצעות המייל.

תפן
קבוצת הייעוץ, שלה חברות בת שמתמחות בטכנולוגיה ובבינה מלאכותית, מעסיקה יותר מ-150 עובדים בארץ ובחו"ל. בין המשרות הפנויות שהיא מציעה: מנהלי פרויקטים עם ניסיון בחדשנות, תוכניתנית, מנהל אבטחת מידע, מנהלת פיתוח עסקי עם רקע טכנולוגי ומנהל מוצר.

לפניות ניתן ללחוץ כאן.

לחלק הראשון של הפרויקט לחצו כאן. לחלקו השני לחצו כאן, לשלישי – כאן, ולרביעי – כאן.

כל המשרות מנוסחות בלשון זכר או נקבה אך מיועדות לכלל המינים והמגדרים.

חברות היי-טק שמחפשות עובדים – חלק אחרון Reviewed by on . כל המשרות מנוסחות בלשון זכר או נקבה אך מיועדות לכלל המינים והמגדרים. 2BSecure חברת אבטחת המידע והסייבר מגייסת יותר מ-20 עובדים למגוון משרות - מבצעות מבדקי חדירה כל המשרות מנוסחות בלשון זכר או נקבה אך מיועדות לכלל המינים והמגדרים. 2BSecure חברת אבטחת המידע והסייבר מגייסת יותר מ-20 עובדים למגוון משרות - מבצעות מבדקי חדירה Rating: 0

הגיבו