תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גוגל משיקה שירות גיבוי חינמי לטלפונים
גיבוי חינמי של הטלפונים. Google ONE. צילום: גוגל

גוגל משיקה שירות גיבוי חינמי לטלפונים

שירות Google One לגיבוי טלפונים מקיף תמונות, וידיאו, אנשי קשר ואירועי לוח שנה ב-iOS, ובאנדרואיד הכלי פועל אוטומטית ומשלב טקסטים, הודעות תמונה (MMS), אנשי קשר ואפליקציות

מאת 30 ביולי 2020, 13:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר שהשיקה בספטמבר את שירות הגיבוי למכשירי אנדרואיד, גוגל (Google) הופכת כעת את השירות לחינמי ומוסיפה אותו גם למערכת ההפעלה iOs, בתוספת כלי לניהול האחסון.

שירות Google One לגיבוי טלפונים מקיף תמונות, וידיאו, אנשי קשר ואירועי לוח שנה ב-iOS, ובאנדרואיד, הכלי פועל אוטומטית ומשלב טקסטים, הודעות תמונה (MMS), אנשי קשר ואפליקציות. כל חשבונות גוגל יקבלו אוטומטית 15 גיגה-בייט לאחסון, ללא צורך ברישום או בתשלום חודשי/שנתי.

בתוך כך, Google One ישמש כמרכז לניהול אחסון, שמיועד לאפשר ניהול וניקוי של פריטים שכבר אוחסנו ב-Gmail ב-Photos וב-Drive.

השירות, שזמין גם ברשת, מספק מבט מהיר על הנפח שנעשה בו שימוש ותצוגה של הפריטים שתופסים חלק מהנפח. תחת הקטגוריה של פריטים גדולים במיוחד או כאלה שנדחו, ניתן לסקור ולמחוק גם פרטים שנמחקו, ספאמים והודעות מייל ב-Gmail, לצד קבצים שאוחסנו ב-Drive שהועברו לפח אך לא הוסרו מהאחסון.

התכונות החדשות של Google One לאנדרואיד נפרסות בימים אלה, והאפליקציה ל-iOS תהיה זמינה בחנות App Store בימים הקרובים.

גוגל משיקה שירות גיבוי חינמי לטלפונים Reviewed by on . לאחר שהשיקה בספטמבר את שירות הגיבוי למכשירי אנדרואיד, גוגל (Google) הופכת כעת את השירות לחינמי ומוסיפה אותו גם למערכת ההפעלה iOs, בתוספת כלי לניהול האחסון. שירו לאחר שהשיקה בספטמבר את שירות הגיבוי למכשירי אנדרואיד, גוגל (Google) הופכת כעת את השירות לחינמי ומוסיפה אותו גם למערכת ההפעלה iOs, בתוספת כלי לניהול האחסון. שירו Rating: 0

תגובות (2)

 • Avatar

  קובי פרי

  goodi googl…!!!!

 • Avatar

  שלמה ירחי

  ימות משיח
  לא יאומן
  איזה נהדר

הגיבו