תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » ממחר: סדרת מפגשים וירטואליים על עבודה מרחוק בעידן הקורונה
כנסים ומפגשים - גם בתקופת הקורונה. אנשים ומחשבים

ממחר: סדרת מפגשים וירטואליים על עבודה מרחוק בעידן הקורונה

שורה של מנהלי מחשוב ומומחים מובילים נוספים ידברו בסדרת מפגשים על ההמשכיות העסקית של ארגונים במשבר הנוכחי ● מי ומי במשתתפים?

מאת 25 במרץ 2020, 12:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גם בתקופת משבר כמו זה הנוכחי, אנחנו, בקבוצת אנשים ומחשבים, ממשיכים בפעילות השוטפת של הפורומים והכנסים. לאחר התארגנות מהירה, התחלנו בהפקת סדרת מפגשי אונליין של מנמ"רים ומנהלי מחשוב משורה ארוכה של ארגונים מרכזיים במשק בנושא המשכיות עסקית בעידן הקורונה. המפגש הראשון יתקיים מחר (ה') וישודר ב-0930, ובשידור חוזר ב-15:00. המפגש השני ייערך ביום ה' הבא, ה-2 באפריל, והשלישי ב-23 באפריל – באותן השעות. את המפגשים תפתח נטלי גבאי, סמנכ"לית האירועים והשיווק של אנשים ומחשבים.

כל ההרצאות ישודרו לאחר מכן כפרקים עצמאיים בפודקאסט של אנשים ומחשבים, בהובלת רון קסלר, עורך התכניות ומנהל המדיה של הקבוצה, ובהנחיית יהודה קונפורטס, העורך הראשי.

במפגשים יספר כל מנמ"ר כיצד הארגון שלו נערך לעבודה מהבית, שהייתה הפתרון המיידי בעקבות ההנחיות של משרד הבריאות. כמו כן, יספרו המנמ"רים, בהרצאות טד קצרות, כיצד הם מיישמים המשכיות עסקית בימי משבר, ויחלקו מהניסיון שלהם עם המשתתפים. באירועים הללו יטלו חלק גם מנהלי חברות ספקיות שעובדות כתף אל כתף עם מנהלי המחשוב, על מנת לספק להם את מלוא הסיוע לעמוד במשימות שלהם.

אלה הדוברים במפגש שישודר מחר: משה שדה, שירותי בריאות כללית; ערן גוטמן, שיכון ובינוי; שי גוטמן, UPS ישראל; גיא אלעד, עיריית תל אביב-יפו; אורן שגיא, סיסקו; גיא בהירי, אמת מחשוב; רון גלב, בזק בינלאומי; ורוברט ברון, יבמ.

במפגש השני, ב-2 באפריל, ידברו דני זוהר, משרד הבריאות; רויטל ויצמן, נציבות שירות המדינה; דורית שר, אקספריטי; יובל טל, אלעד מערכות; איתי זימן, ברינקס; איציק כרמלי, עיריית ראשון לציון; דוד סתיו, אוניברסיטת תל אביב; ואיריס נחשוני, אורמת טכנולוגיות.

הדוברים במפגש השלישי, שיתקיים לאחר פסח, ב-23 באפריל, יהיו: זיוה ברוידא, האוניברסיטה הפתוחה; ליאור אשכנזי, המשרד לשירותי דת; שימי ארנסט, בית החולים שיבא; ומוריס קסנר, לאומית שירותי בריאות.

סדרת המפגשים הזו היא חלק מכנסים ו-ועידות וירטואליים שנפיק ונשדר בתקופה הקרובה, בזמן המשבר. זאת, בהתאם להנחיות הממשלה להגבלת התנועה, על מנת לסייע בהתמודדות עם נגיף הקורונה.

להרשמה למפגשים לחצו על המודעות.

 

 

ממחר: סדרת מפגשים וירטואליים על עבודה מרחוק בעידן הקורונה Reviewed by on . גם בתקופת משבר כמו זה הנוכחי, אנחנו, בקבוצת אנשים ומחשבים, ממשיכים בפעילות השוטפת של הפורומים והכנסים. לאחר התארגנות מהירה, התחלנו בהפקת סדרת מפגשי אונליין של מ גם בתקופת משבר כמו זה הנוכחי, אנחנו, בקבוצת אנשים ומחשבים, ממשיכים בפעילות השוטפת של הפורומים והכנסים. לאחר התארגנות מהירה, התחלנו בהפקת סדרת מפגשי אונליין של מ Rating: 0

הגיבו