תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » אייל זילברמן וטלי שם-טוב מקווליטסט רוכשים שתי חברות תוכנה
מימין: אייל זילברמן (צילום: אנה ביטייב) וטלי שם טוב (צילום: שי אוקנין)

אייל זילברמן וטלי שם-טוב מקווליטסט רוכשים שתי חברות תוכנה

השניים הודיעו היום (א') על השלמת רכישת קוד וואליו, שמציעה פתרונות פיתוח בסביבות ענן ו-DevOps, ו-וולדאן, שפיתחה תוכנה לעבודה מהבית, וכי שתי החברות עומדות בפני איחוד ● הסכום הכולל של העסקה: 18 מיליון שקלים

מאת 22 במרץ 2020, 12:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הקורונה לא מעכבת אותם: שניים מבכירי קווליטסט, אייל זילברמן וטלי שם טוב, הודיעו היום (א') על השלמת עסקת רכישה של שתי חברות – קוד וואליו ו-וולדאן תוכנה. הסכום המוערך של העסקה הכוללת הוא 18 מיליון שקלים.

זילברמן הוא ממייסדי קווליטסט, שעוסקת בבדיקות הבטחת איכות, ויזם ובעלים של מספר חברות בתחום ה-IT. שם טוב שימשה ב-18 השנים האחרונות כמנכ"לית קווליטסט ישראל ומזרח אירופה.

קוד וואליו מציעה פתרונות פיתוח בסביבות ענן ו-DevOps למגוון חברות – מסטארט-אפים ועד לחברות גלובליות גדולות. החברה הוקמה ב-2010 והיא מונה כיום יותר מ-200 עובדים.

וולדאן הוקמה לפני כ-10 שנים על ידי דני קינן ומציעה מודל פיתוח מהבית, שבמסגרתו כלל עובדי החברה, לרבות ההנהלה, עובדים מבתיהם. מודל זה מתפתח בעולם ועל פי הערכות בשוק, צפוי להתרחב משמעותית כתוצאה ממגפת הקורונה. וולדאן מונה כ-40 מפתחים וארכיטקטים באזורים שונים בארץ ובמדינות נוספות.

שתי החברות ימוזגו לחברה אחת. שם טוב תשמש כמנכ"לית הפעילות המאוחדת וקינן – כסמנכ"ל הטכנולוגיות ומוביל פעילות הפיתוח מהבית. בעקבות השלמת הרכישה, החברה צפויה לגייס כ-40 מפתחים עד סוף השנה.

שם טוב אמרה כי "רכישת החברות תהפוך אותן לחברה אחת, חזקה ומשמעותית, שצפויה להוביל את שוק פתרונות התוכנה, בזכות התרומה שכל חברה תעניק לרעותה. כבר כעת אנחנו מסבים, בגלל מגפת הקורונה, חלק ניכר מעובדי קוד וואליו לעבודה מהבית, תוך ניצול הידע, המתודולוגיה והכלים שפותחו ב-וולדאן לאורך השנים".

אייל זילברמן וטלי שם-טוב מקווליטסט רוכשים שתי חברות תוכנה Reviewed by on . הקורונה לא מעכבת אותם: שניים מבכירי קווליטסט, אייל זילברמן וטלי שם טוב, הודיעו היום (א') על השלמת עסקת רכישה של שתי חברות - קוד וואליו ו-וולדאן תוכנה. הסכום המו הקורונה לא מעכבת אותם: שניים מבכירי קווליטסט, אייל זילברמן וטלי שם טוב, הודיעו היום (א') על השלמת עסקת רכישה של שתי חברות - קוד וואליו ו-וולדאן תוכנה. הסכום המו Rating: 0

הגיבו