תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אוהבים את אפליקציית HQ טריוויה? חבל, כי היא הפסיקה לפעול

אוהבים את אפליקציית HQ טריוויה? חבל, כי היא הפסיקה לפעול

חברת  HQ העומדת מאחורי האפליקציה מפרקת את עצמה בשל מחסור מזומנים וחוסר רצון של המשקיעים להוסיף ולתמוך בפעילותה

מאת 16 בפברואר 2020, 10:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחת מאפליקציות הטריוויה הפופולריות בקרב משתמשים ברחבי העולם היא HQ Trivia, שזכתה להתעניינות המשתמשים מאז הושקה ב-2017, ולצערם של החובבים היא הפסיקה לפעול משום שהחברה העומדת מאחוריה, HQ, פיטרה את 25 עובדיה והודיעה על סגירתה.

לפי הדיווחים, אזלו המזומנים של החברה והמשקיעים אינם מעוניינים לממן את תפעולה. "המשקיעים המובילים אינם מעוניינים לממן את החברה, כך שהחל מהיום, תפסיק HQ לפעול ותפורק", הודיע מנכ"ל החברה, רוס יוסופוב.

בהודעתו הסביר המנכ"ל גם, כי HQ שכרה איש פיננסים "כדי לסייע לחברה למצוא משקיעים נוספים או שותפים שיתמכו בהתרחבותה", ולאחר שנמצא לה קונה, נכשלה העסקה ברגע האחרון.

"לרגל" הפסקת הפעילות קיימה החברה את מופע הטריוויה האחרון בהחלט שלה, עם קופת פרסים של חמישה דולרים, שהסתיים עם מארחים שיכורים ופרועים.

אוהבים את אפליקציית HQ טריוויה? חבל, כי היא הפסיקה לפעול Reviewed by on . אחת מאפליקציות הטריוויה הפופולריות בקרב משתמשים ברחבי העולם היא HQ Trivia, שזכתה להתעניינות המשתמשים מאז הושקה ב-2017, ולצערם של החובבים היא הפסיקה לפעול משום ש אחת מאפליקציות הטריוויה הפופולריות בקרב משתמשים ברחבי העולם היא HQ Trivia, שזכתה להתעניינות המשתמשים מאז הושקה ב-2017, ולצערם של החובבים היא הפסיקה לפעול משום ש Rating: 0

הגיבו