תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סמסונג השיקה ערכה לצאת הסרט 'מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר'
מלחמת הכוכבים. אילוסטרציה: Willrow Hood/BigStock

סמסונג השיקה ערכה לצאת הסרט 'מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר'

אוהבים את מלחמת הכוכבים? סמסונג מחכה לכם עם ערכה מיוחדת לרגל צאת הסרט עלייתו של סקייווקר'

מאת 20 בנובמבר 2019, 13:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יצרניות המחשוב בכלל, והטלפונים בפרט, נמשכות פעם אחר פעם, כמו דבורים לדבש, להשקת גרסאות מיוחדות המבוססות על סרטים שיש ציפיה שיהיו רבי מכר. במיוחד בולטים סרטי מלחמת הכוכבים לדורותיהם. דבר דומה עומד לקרות גם לקראת הסרט הבא ביקום של ממציא ג'ורג' לוקאס, 'מלחמת כוכבים: עלייתו של סקייווקר' שיגיע לאקרנים ב-20 בדצמבר.

+Galaxy Note 10 במהדורה המוקדשת למלחמת הכוכבים. צילום: יח"צ סמסונג

+Galaxy Note 10 במהדורה המוקדשת למלחמת הכוכבים. צילום: יח"צ סמסונג

סמסונג, כנראה על הגל של 'מהדורת העשור' שהשיקה (גם בישראל), הכריזה שכמה ימים לפי כן היא תשחרר לשוק מהדורה מיוחדת של טלפון הדגל הנוכחי שלה +Galaxy Note 10 שתוקדש, כך הגדירה החברה, לחבר בין שתי גלקסיות: זאת שנמצאת הרחק הרחק מכאן, וזו של סמסונג.

הערכה המוצעת מביאה את הטלפון בעיצוב מיוחד בצבעי אדום ושחור, כולל S-Pen, העט האלקטרוני של סמסונג, בצבע אדום בוהק. הגוף של המכשיר עצמו שחור לחלוטין, אבל כפתורי ההפעלה צבועים באדום כמו גם המסגרת המקיפה את מתחם המצלמות מאחור.

+Galaxy Note 10 במהדורה המוקדשת למלחמת הכוכבים. צילום: יח"צ סמסונג

+Galaxy Note 10 במהדורה המוקדשת למלחמת הכוכבים. צילום: יח"צ סמסונג

מעבר לכך על גב המכשיר מופיעים כעת שלושה סמלילים: מתחת לזה של סמסונג נמצא הסמליל של בית הסית' שנמצא בליבת הסרט, ומתחתיו הסמל של מלחמת הכוכבים.

מעבר לכך הערכה כוללת גם את האוזניות Galaxy Buds שמגיעות במארז מיוחד שתוכו כמובן אדום וגם עם כמה תגיות מתכת לאספנים.

הערכה תהיה זמינה שבוע לפני הסרט למשך זמן מוגבל במחיר של 1,200 דולרים.

סמסונג השיקה ערכה לצאת הסרט 'מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר' Reviewed by on . יצרניות המחשוב בכלל, והטלפונים בפרט, נמשכות פעם אחר פעם, כמו דבורים לדבש, להשקת גרסאות מיוחדות המבוססות על סרטים שיש ציפיה שיהיו רבי מכר. במיוחד בולטים סרטי מלח יצרניות המחשוב בכלל, והטלפונים בפרט, נמשכות פעם אחר פעם, כמו דבורים לדבש, להשקת גרסאות מיוחדות המבוססות על סרטים שיש ציפיה שיהיו רבי מכר. במיוחד בולטים סרטי מלח Rating: 0

הגיבו